Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

Filtr výrobců


3COM4WORLDACARACTIADDER
ALLIED TELESISASUSATENAVOCENTAXAGO
BelkinCARSPACISCOCISCO SBD-LINK
DELLEPSONGembirdHPHP Enterprise
i-TecINTELLenovoLinksysMAXLINK
MICRONETMIKROTIKNATECNetgearNETRIX
OEMOVISLINKSignamaxTENDATP-LINK
UBIQUITI NETWORKSWELLYEALINKYEASTARZyXEL
1 Year 7x24x4 Swap Service - DAS-A-1Y247

1 Year 7x24x4 Swap Service

D-Link Assist Gold - pro komplexní 24hodinovou podporuD-Link Assist Gold je perfektní pro náročná

4 894 Kč

Na dotaz

1 Year 7x24x4 Swap Service - DAS-B-1Y247

1 Year 7x24x4 Swap Service

D-Link Assist Gold - pro komplexní 24hodinovou podporuD-Link Assist Gold je perfektní pro náročná

2 267 Kč

Na dotaz

1 Year 7x24x4 Swap Service - DAS-C-1Y247

1 Year 7x24x4 Swap Service

D-Link Assist Gold - pro komplexní 24hodinovou podporuD-Link Assist Gold je perfektní pro náročná

1 828 Kč

Na dotaz

1 Year Next Business Day Swap Service - DAS-A-1YNBD

1 Year Next Business Day Swap Service

D-Link Assist Bronze - pro zaručenou odezvu do dalšího pracovního dneD-Link Assist Bronze je velmi

2 784 Kč

Na dotaz

1 Year Next Business Day Swap Service - DAS-C-1YNBD

1 Year Next Business Day Swap Service

D-Link Assist Bronze - pro zaručenou odezvu do dalšího pracovního dneD-Link Assist Bronze je velmi

1 164 Kč

Na dotaz

1 Year Next Business Day Swap Service - DAS-B-1YNBD

1 Year Next Business Day Swap Service

D-Link Assist Bronze - pro zaručenou odezvu do dalšího pracovního dneD-Link Assist Bronze je velmi

1 275 Kč

Na dotaz

1 Year Same Business Day ( 9 x 5 x 4) Swap - DAS-A-1YSBD

1 Year Same Business Day ( 9 x 5 x 4) Swap

D-Link Assist Silver - pro vyžádání pomoci ještě týž denD-Link Assist Silver je určena prostředí,

3 744 Kč

Na dotaz

1 Year Same Business Day ( 9 x 5 x 4) Swap - DAS-B-1YSBD

1 Year Same Business Day ( 9 x 5 x 4) Swap

D-Link Assist Silver - pro vyžádání pomoci ještě týž denD-Link Assist Silver je určena prostředí,

1 701 Kč

Na dotaz

1 Year Same Business Day ( 9 x 5 x 4) Swap - DAS-C-1YSBD

1 Year Same Business Day ( 9 x 5 x 4) Swap

D-Link Assist Silver - pro vyžádání pomoci ještě týž denD-Link Assist Silver je určena prostředí,

1 496 Kč

Na dotaz

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX,­ 2km for all - DEM-312GT2

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX,­ 2km for all

1portový Mini GBIC pro 1000BaseSX+ SFP (LC-Duplex)PřehledMini GBIC transceiver, 1000BaseSX

6 649 Kč

Na dotaz

1-year NSS IDP license for NSG100 - LIC-NSS-IDP-ZZ0001F

1-year NSS IDP license for NSG100

1-year NSS IDP license for NSG100 LIC-NSS-IDP-ZZ0001F

2 334 Kč

Na dotaz