Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

Filtr výrobců


3COMACARACTIADDERALLIED TELESIS
ASUSATENAVOCENTAXAGOBelkin
CARSPACISCOCISCO SBD-LINKDELL
EPSONHPHP Enterprisei-TecINTEL
LenovoLinksysMAXLINKMICRONETMIKROTIK
NetgearNETRIXOEMOVISLINKSignamax
TENDATP-LINKUBIQUITI NETWORKSWELLYEALINK
YEASTARZyXEL
 HP 3y 24x7 IMC Std SW Plat ELTU FC SVC - U4AR0E

HP 3y 24x7 IMC Std SW Plat ELTU FC SVC

VO: 45 625 Kč

MO: 45 852 Kč

Na dotaz

1 Year 7x24x4 Swap Service - DAS-A-1Y247

1 Year 7x24x4 Swap Service

D-Link Assist Gold - pro komplexní 24hodinovou podporuD-Link Assist Gold je perfektní pro náročná

VO: 4 642 Kč

MO: 4 665 Kč

Na dotaz

1 Year 7x24x4 Swap Service - DAS-B-1Y247

1 Year 7x24x4 Swap Service

D-Link Assist Gold - pro komplexní 24hodinovou podporuD-Link Assist Gold je perfektní pro náročná

VO: 2 150 Kč

MO: 2 161 Kč

Na dotaz

1 Year 7x24x4 Swap Service - DAS-C-1Y247

1 Year 7x24x4 Swap Service

D-Link Assist Gold - pro komplexní 24hodinovou podporuD-Link Assist Gold je perfektní pro náročná

VO: 1 734 Kč

MO: 1 742 Kč

Na dotaz

1 Year Next Business Day Swap Service - DAS-A-1YNBD

1 Year Next Business Day Swap Service

D-Link Assist Bronze - pro zaručenou odezvu do dalšího pracovního dneD-Link Assist Bronze je velmi

VO: 2 640 Kč

MO: 2 653 Kč

Na dotaz

1 Year Next Business Day Swap Service - DAS-C-1YNBD

1 Year Next Business Day Swap Service

D-Link Assist Bronze - pro zaručenou odezvu do dalšího pracovního dneD-Link Assist Bronze je velmi

VO: 1 104 Kč

MO: 1 110 Kč

Na dotaz

1 Year Next Business Day Swap Service - DAS-B-1YNBD

1 Year Next Business Day Swap Service

D-Link Assist Bronze - pro zaručenou odezvu do dalšího pracovního dneD-Link Assist Bronze je velmi

VO: 1 210 Kč

MO: 1 216 Kč

Na dotaz

1 Year Same Business Day ( 9 x 5 x 4) Swap - DAS-A-1YSBD

1 Year Same Business Day ( 9 x 5 x 4) Swap

D-Link Assist Silver - pro vyžádání pomoci ještě týž denD-Link Assist Silver je určena prostředí,

VO: 3 550 Kč

MO: 3 568 Kč

Na dotaz

1 Year Same Business Day ( 9 x 5 x 4) Swap - DAS-B-1YSBD

1 Year Same Business Day ( 9 x 5 x 4) Swap

D-Link Assist Silver - pro vyžádání pomoci ještě týž denD-Link Assist Silver je určena prostředí,

VO: 1 613 Kč

MO: 1 621 Kč

Na dotaz

1 Year Same Business Day ( 9 x 5 x 4) Swap - DAS-C-1YSBD

1 Year Same Business Day ( 9 x 5 x 4) Swap

D-Link Assist Silver - pro vyžádání pomoci ještě týž denD-Link Assist Silver je určena prostředí,

VO: 1 418 Kč

MO: 1 425 Kč

Na dotaz

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX,­ 2km for all - DEM-312GT2

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX,­ 2km for all

1portový Mini GBIC pro 1000BaseSX+ SFP (LC-Duplex)PřehledMini GBIC transceiver, 1000BaseSX

VO: 6 306 Kč

MO: 6 337 Kč

Na dotaz

1-year NSS IDP license for NSG100 - LIC-NSS-IDP-ZZ0001F

1-year NSS IDP license for NSG100

1-year NSS IDP license for NSG100 LIC-NSS-IDP-ZZ0001F

VO: 2 256 Kč

MO: 2 267 Kč

Na dotaz