Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

Zyxel SBG3500 AnnexA,­ Small Business Gateway,­ Multi-WAN: 2x RJ11 DSL (VDSL2 bonding/ADSL) + 1x GbE WAN (RJ45/SFP),­ 4x Gb - SBG3500-N000-EU01V1F

Zyxel SBG3500 AnnexA,­ Small Business Gateway,­ Multi-WAN: 2x RJ11 DSL (VDSL2 bonding/ADSL) + 1x GbE WAN (RJ45/SFP),­ 4x Gb

Small Business Gateway, Multi-WAN: 2x RJ11 DSL (VDSL2 bonding/ADSL) + 1x GbE WAN (RJ45/SFP), 4x GbE

VO: 7 252 Kč

MO: 7 288 Kč

Skladem na externím skladě

Zyxel SBG3500,­ Small Business Gateway,­ VDSL2,­ 1x GbE WAN (RJ45/SFP) 4x GbE LAN,­ 1x USB 2.0,­ 802.11n 2x2 300Mbps,­ Wireles - SBG3500-NB00-EU01V1F

Zyxel SBG3500,­ Small Business Gateway,­ VDSL2,­ 1x GbE WAN (RJ45/SFP) 4x GbE LAN,­ 1x USB 2.0,­ 802.11n 2x2 300Mbps,­ Wireles

Small Business Gateway, VDSL2, 1x GbE WAN (RJ45/SFP) 4x GbE LAN, 1x USB 2.0, 802.11n 2x2 300Mbps,

VO: 4 051 Kč

MO: 4 071 Kč

Skladem na externím skladě

Zyxel SBG3600,­ Small Business Gateway,­ Multi-WAN: LTE (built-in,­ SIM card slot) + 2x DSL (VDSL2 bonding/ADSL) + 1x GbE W - SBG3600-NB00-EU01V1F

Zyxel SBG3600,­ Small Business Gateway,­ Multi-WAN: LTE (built-in,­ SIM card slot) + 2x DSL (VDSL2 bonding/ADSL) + 1x GbE W

Small Business Gateway, Multi-WAN: LTE (built-in, SIM card slot) + 2x DSL (VDSL2 bonding/ADSL) + 1x

VO: 8 774 Kč

MO: 8 817 Kč

Skladem na externím skladě

Zyxel SBG3600,­ Small Business Gateway,­ Multi-WAN: LTE (built-in,­ SIM card slot) + 2x DSL (VDSL2 bonding/ADSL) + 1x GbE W - SBG3600-N000-EU01V1F

Zyxel SBG3600,­ Small Business Gateway,­ Multi-WAN: LTE (built-in,­ SIM card slot) + 2x DSL (VDSL2 bonding/ADSL) + 1x GbE W

Small Business Gateway, Multi-WAN: LTE (built-in, SIM card slot) + 2x DSL (VDSL2 bonding/ADSL) + 1x

VO: 8 774 Kč

MO: 8 817 Kč

Na dotaz

Zyxel SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver,­ (LC),­ 10km - 91-010-203001B

Zyxel SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver,­ (LC),­ 10km

SFP LX-10 (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

VO: 2 520 Kč

MO: 2 532 Kč

Skladem na externím skladě

Zyxel SFP10G-SR,­ 10G SFP+ modul,­ Wavelength 850nm,­ Short range (300m),­ Double LC connector - SFP10G-SR-ZZ0101F

Zyxel SFP10G-SR,­ 10G SFP+ modul,­ Wavelength 850nm,­ Short range (300m),­ Double LC connector

10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

VO: 4 094 Kč

MO: 4 115 Kč

Na dotaz

Zyxel SP350E,­ One-click Printer at HotSpot UAG4100,­ 1x LAN - SP350E-EU0101F

Zyxel SP350E,­ One-click Printer at HotSpot UAG4100,­ 1x LAN

One-click Printer at HotSpot UAG4100, 1x LAN•Buttons: 3•Paper roll width: 58 (+0/-1) mm•Interface:

VO: 8 659 Kč

MO: 8 702 Kč

Na dotaz

Zyxel Triple pack NWA1123-AC Pro,­ no PSU - NWA1123ACPRO-EU0102F

Zyxel Triple pack NWA1123-AC Pro,­ no PSU

Triple pack NWA1123-AC Pro, no PSUStandalone Dual Band/Dual Radio 802.11ac 3x3 (1300Mbps) Wireless

VO: 10 274 Kč

MO: 10 325 Kč

Skladem na externím skladě

Zyxel UAG2100,­ Unified Access Gateway: Wireless Dual Radio (802.11 a/b/g/n) HotSpot solution with billing system and one - UAG2100-EU0102F

Zyxel UAG2100,­ Unified Access Gateway: Wireless Dual Radio (802.11 a/b/g/n) HotSpot solution with billing system and one

Unified Access Gateway: Wireless Dual Radio (802.11 a/b/g/n) HotSpot solution with billing system

VO: 18 393 Kč

MO: 18 484 Kč

Na dotaz

Zyxel UAG2100,­ Unified Access Gateway: Wireless Dual Radio (802.11 a/b/g/n) HotSpot solution with billing system,­ 100 cl - UAG2100-EU0101F

Zyxel UAG2100,­ Unified Access Gateway: Wireless Dual Radio (802.11 a/b/g/n) HotSpot solution with billing system,­ 100 cl

Unified Access Gateway: Wireless Dual Radio (802.11 a/b/g/n) HotSpot solution with billing system,

VO: 16 237 Kč

MO: 16 317 Kč

Na dotaz

ZyXEL UAG4100,­ e-license update from 200 to 300 clients - LIC-SX-ZZ0002F

ZyXEL UAG4100,­ e-license update from 200 to 300 clients

UAG4100 e-license update from 200 to 300 clients

VO: 7 334 Kč

MO: 7 371 Kč

Na dotaz

ZyXEL UAG4100,­ e-license update from 8 to 16 APs managed by WiFi controller - LIC-EAP-ZZ0001F

ZyXEL UAG4100,­ e-license update from 8 to 16 APs managed by WiFi controller

UAG4100 e-license update from 200 to 300 clients

VO: 7 471 Kč

MO: 7 508 Kč

Na dotaz