Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 6 (53819 produktů)>Kabely, adaptéry a konektory>Optické Patch kabely>LC - LC

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 1 m  - 85132

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 1 m


Popis
Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot,

Velkoobchodní cena včetně DPH: 213 Kč
Bez DPH: 176 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 214 Kč
Bez DPH: 177 Kč


Katalogové číslo:865948
Výrobce:DeLock
P/N:85132
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka usnadňuje odpojit kabel z panelu, ke kterému je připojeno mnoho dalších kabelů.
Specifikace
• Konektor:
1 x LC Duplex >
1 x LC Duplex
• Multimód OM4 kabel
• Vlákno: 50/125 µm
• Zirkonický keramický kroužek s ochranou krytkou
• Uniboot konektor
• Vysouvací páčka
• Proměnlivá polarita
• Společný vnější plášť
• Průměr kabelu: cca. 3 mm
• Vložený útlum < 0,5 dB
• LS0H (bez halogenů)
• Barva: fialová
• Délka kabelu cca: 1 m
Systémové požadavky
• Jeden volný port LC duplex
Obsah balení
• Optický kabel
Balení
• Poly bag

Doporučené produkty >>


DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­,­ LC (APC) to LC (APC),­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 3m - DK-293LCA3LCA-03

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­,­ LC (APC) to LC (APC),­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (APC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length

VO: 219 Kč

MO: 220 Kč

Na dotaz

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode OM4 - 50/125 µ,­ Duplex Length 10m - DK-2533-10-4

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode OM4 - 50/125 µ,­ Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 10mBest

VO: 331 Kč

MO: 333 Kč

Na dotaz

Opticord LC-LC 50/125µ 10m - 1135

Opticord LC-LC 50/125µ 10m

LC-LC Optický patch cord 50/125 10m

VO: 312 Kč

MO: 313 Kč

Na dotaz

Opticord LC-LC 62,­5/125µ 2m - 1231

Opticord LC-LC 62,­5/125µ 2m

VO: 153 Kč

MO: 153 Kč

Na dotaz