Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 6 (53810 produktů)>Kabely, adaptéry a konektory>Optické Patch kabely>LC - LC

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 2 m  - 85128

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 2 m


Popis
Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot,

Velkoobchodní cena včetně DPH: 229 Kč
Bez DPH: 189 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 230 Kč
Bez DPH: 190 Kč


Katalogové číslo:865989
Výrobce:DeLock
P/N:85128
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka usnadňuje odpojit kabel z panelu, ke kterému je připojeno mnoho dalších kabelů.
Specifikace
• Konektor:
1 x LC Duplex >
1 x LC Duplex
• Multimód OM3 kabel
• Vlákno: 50/125 µm
• Zirkonický keramický kroužek s ochranou krytkou
• Uniboot konektor
• Vysouvací páčka
• Proměnlivá polarita
• Společný vnější plášť
• Průměr kabelu: cca. 3 mm
• Vložený útlum < 0,5 dB
• LS0H (bez halogenů)
• Barva: aqua
• Délka kabelu cca: 2 m
Systémové požadavky
• Jeden volný port LC duplex
Obsah balení
• Optický kabel
Balení
• Poly bag

Doporučené produkty >>


Opticord LC-LC 09/125µ 3m - 1032

Opticord LC-LC 09/125µ 3m

Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je

VO: 167 Kč

MO: 245 Kč

Na dotaz

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode,­ OM1,­ 62.5/125 µ,­ Duplex Length 10m - DK-2633-10

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode,­ OM1,­ 62.5/125 µ,­ Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 10mDIGITUS

VO: 238 Kč

MO: 239 Kč

Na dotaz

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 7m - DK-2933-07

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 7m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 7mBest

VO: 171 Kč

MO: 172 Kč

Na dotaz

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 3m - DK-2933-03

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 3mBest

VO: 168 Kč

MO: 169 Kč

Na dotaz