Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 6 (56986 produktů)>Kabely, adaptéry a konektory>Optické Patch kabely>LC - LC

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 2 m  - 85128

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 2 m


Popis
Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot,

Velkoobchodní cena včetně DPH: 206 Kč
Bez DPH: 170 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 207 Kč
Bez DPH: 171 Kč


Katalogové číslo:865989
Výrobce:DeLock
P/N:85128
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka usnadňuje odpojit kabel z panelu, ke kterému je připojeno mnoho dalších kabelů.
Specifikace
• Konektor:
1 x LC Duplex >
1 x LC Duplex
• Multimód OM3 kabel
• Vlákno: 50/125 µm
• Zirkonický keramický kroužek s ochranou krytkou
• Uniboot konektor
• Vysouvací páčka
• Proměnlivá polarita
• Společný vnější plášť
• Průměr kabelu: cca. 3 mm
• Vložený útlum < 0,5 dB
• LS0H (bez halogenů)
• Barva: aqua
• Délka kabelu cca: 2 m
Systémové požadavky
• Jeden volný port LC duplex
Obsah balení
• Optický kabel
Balení
• Poly bag

Doporučené produkty >>


Opticord LC-LC Optický patch cord 50/125 1m OM4 Duplex - 0931

Opticord LC-LC Optický patch cord 50/125 1m OM4 Duplex

LC-LC Optický patch cord 50/125 2m OM4 Duplex

VO: 281 Kč

MO: 283 Kč

Na dotaz

Opticord LC-LC 50/125µ 30m OM4 duplex - 09376

Opticord LC-LC 50/125µ 30m OM4 duplex

VO: 973 Kč

MO: 978 Kč

Na dotaz

Opticord LC-LC 09/125µ 3m - 1032

Opticord LC-LC 09/125µ 3m

Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je

VO: 165 Kč

MO: 236 Kč

Na dotaz

Opticord LC-LC 50/125µ 3m Duplex OM3 - 1332

Opticord LC-LC 50/125µ 3m Duplex OM3

Opticord LC-LC 50/125µ 3m Duplex OM3

VO: 200 Kč

MO: 201 Kč

Na dotaz