Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 6 (53769 produktů)>Kabely, adaptéry a konektory>Optické Patch kabely>LC - LC

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 10 m  - 85131

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 10 m


Popis
Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot,

Velkoobchodní cena včetně DPH: 452 Kč
Bez DPH: 374 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 454 Kč
Bez DPH: 375 Kč


Katalogové číslo:865990
Výrobce:DeLock
P/N:85131
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka usnadňuje odpojit kabel z panelu, ke kterému je připojeno mnoho dalších kabelů.
Specifikace
• Konektor:
1 x LC Duplex >
1 x LC Duplex
• Multimód OM3 kabel
• Vlákno: 50/125 µm
• Zirkonický keramický kroužek s ochranou krytkou
• Uniboot konektor
• Vysouvací páčka
• Proměnlivá polarita
• Společný vnější plášť
• Průměr kabelu: cca. 3 mm
• Vložený útlum < 0,5 dB
• LS0H (bez halogenů)
• Barva: aqua
• Délka kabelu cca: 10 m
Systémové požadavky
• Jeden volný port LC duplex
Obsah balení
• Optický kabel
Balení
• Poly bag

Doporučené produkty >>


DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­,­ LC (APC) to LC (APC),­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 10m - DK-293LCA3LCA-10

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­,­ LC (APC) to LC (APC),­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (APC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length

VO: 263 Kč

MO: 264 Kč

Na dotaz

Opticord LC-LC 62,­5/125µ 1m - 1230

Opticord LC-LC 62,­5/125µ 1m

VO: 161 Kč

MO: 162 Kč

Skladem na externím skladě

Opticord LC-LC 50/125µ 30m OM4 duplex - 09375

Opticord LC-LC 50/125µ 30m OM4 duplex

VO: 877 Kč

MO: 882 Kč

Na dotaz

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode,­ OM3,­ 50/125 µ,­ Duplex Length 7m - DK-2533-07/3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode,­ OM3,­ 50/125 µ,­ Duplex Length 7m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m, Class OM3* Duplex

VO: 233 Kč

MO: 234 Kč

Na dotaz