Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 6 (55986 produktů)>Kabely, adaptéry a konektory>Optické Patch kabely>LC - LC

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 10 m  - 85136

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 10 m


Popis
Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot,

Velkoobchodní cena včetně DPH: 424 Kč
Bez DPH: 350 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 426 Kč
Bez DPH: 352 Kč


Katalogové číslo:866023
Výrobce:DeLock
P/N:85136
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka usnadňuje odpojit kabel z panelu, ke kterému je připojeno mnoho dalších kabelů.
Specifikace
• Konektor:
1 x LC Duplex >
1 x LC Duplex
• Multimód OM4 kabel
• Vlákno: 50/125 µm
• Zirkonický keramický kroužek s ochranou krytkou
• Uniboot konektor
• Vysouvací páčka
• Proměnlivá polarita
• Společný vnější plášť
• Průměr kabelu: cca. 3 mm
• Vložený útlum < 0,5 dB
• LS0H (bez halogenů)
• Barva: fialová
• Délka kabelu cca: 10 m
Systémové požadavky
• Jeden volný port LC duplex
Obsah balení
• Optický kabel
Balení
• Poly bag

Doporučené produkty >>


DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode,­ OM1,­ 62.5/125 µ,­ Duplex Length 5m - DK-2633-05

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode,­ OM1,­ 62.5/125 µ,­ Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5mDIGITUS Fiber

VO: 165 Kč

MO: 165 Kč

Na dotaz

Lenovo 10m LC-LC OM3 MMF Cable - 00MN511

Lenovo 10m LC-LC OM3 MMF Cable

VO: 399 Kč

MO: 2 177 Kč

Na dotaz

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 2 m  - 85084

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 2 m

PopisTento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např.

VO: 196 Kč

MO: 197 Kč

Na dotaz

Opticord LC-LC 09/125µ 20m - 1037

Opticord LC-LC 09/125µ 20m

VO: 492 Kč

MO: 494 Kč

Na dotaz