Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 6 (53819 produktů)>Kabely, adaptéry a konektory>Optické Patch kabely>LC - LC

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 10 m  - 85136

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 10 m


Popis
Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot,

Velkoobchodní cena včetně DPH: 577 Kč
Bez DPH: 477 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 580 Kč
Bez DPH: 479 Kč


Katalogové číslo:866023
Výrobce:DeLock
P/N:85136
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka usnadňuje odpojit kabel z panelu, ke kterému je připojeno mnoho dalších kabelů.
Specifikace
• Konektor:
1 x LC Duplex >
1 x LC Duplex
• Multimód OM4 kabel
• Vlákno: 50/125 µm
• Zirkonický keramický kroužek s ochranou krytkou
• Uniboot konektor
• Vysouvací páčka
• Proměnlivá polarita
• Společný vnější plášť
• Průměr kabelu: cca. 3 mm
• Vložený útlum < 0,5 dB
• LS0H (bez halogenů)
• Barva: fialová
• Délka kabelu cca: 10 m
Systémové požadavky
• Jeden volný port LC duplex
Obsah balení
• Optický kabel
Balení
• Poly bag

Doporučené produkty >>


DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode,­ OM2,­ 50/125 µ,­ Duplex Length 10m - DK-2533-10

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode,­ OM2,­ 50/125 µ,­ Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m, Class OM3* Duplex

VO: 239 Kč

MO: 240 Kč

Na dotaz

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 10m - DK-2933-10

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 10mBest

VO: 211 Kč

MO: 212 Kč

Na dotaz

Delock optický kabel LC / LC Multimode OM4. 10 m - 84644

Delock optický kabel LC / LC Multimode OM4. 10 m

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s

VO: 493 Kč

MO: 495 Kč

Na dotaz

Delock optický kabel LC / LC Multimode OM4. 5 m - 84643

Delock optický kabel LC / LC Multimode OM4. 5 m

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s

VO: 307 Kč

MO: 308 Kč

Na dotaz