Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 6 (55828 produktů)>Kabely, adaptéry a konektory>Optické Patch kabely>LC - LC

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 2 m  - 85133

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 2 m


Popis
Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot,

Velkoobchodní cena včetně DPH: 216 Kč
Bez DPH: 179 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 217 Kč
Bez DPH: 179 Kč


Katalogové číslo:866032
Výrobce:DeLock
P/N:85133
Záruka:744
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka usnadňuje odpojit kabel z panelu, ke kterému je připojeno mnoho dalších kabelů.
Specifikace
• Konektor:
1 x LC Duplex >
1 x LC Duplex
• Multimód OM4 kabel
• Vlákno: 50/125 µm
• Zirkonický keramický kroužek s ochranou krytkou
• Uniboot konektor
• Vysouvací páčka
• Proměnlivá polarita
• Společný vnější plášť
• Průměr kabelu: cca. 3 mm
• Vložený útlum < 0,5 dB
• LS0H (bez halogenů)
• Barva: fialová
• Délka kabelu cca: 2 m
Systémové požadavky
• Jeden volný port LC duplex
Obsah balení
• Optický kabel
Balení
• Poly bag

Doporučené produkty >>


Opticord LC-LC 50/125µ 50m OM3 - 1134000

Opticord LC-LC 50/125µ 50m OM3

VO: 1 737 Kč

MO: 1 746 Kč

Na dotaz

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­,­ LC (APC) to LC (APC),­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 1m - DK-293LCA3LCA-01

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­,­ LC (APC) to LC (APC),­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (APC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length

VO: 211 Kč

MO: 212 Kč

Na dotaz

Opticord LC-LC 62,­5/125µ 2m - 1231

Opticord LC-LC 62,­5/125µ 2m

VO: 199 Kč

MO: 200 Kč

Skladem na externím skladě

Opticord LC-LC 50/125µ 2m Duplex OM3 - 1331

Opticord LC-LC 50/125µ 2m Duplex OM3

Opticord LC-LC 50/125µ 2m Duplex OM3

VO: 165 Kč

MO: 165 Kč

Na dotaz