Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

10 x FSP/Fortron HYDRO 500W BULK 80PLUS BRONZE 230V,­ BULK (zvýhodněné balení) - 10 x 9PA500AV01

10 x FSP/Fortron HYDRO 500W BULK 80PLUS BRONZE 230V,­ BULK (zvýhodněné balení)

Výhodné balení: 10 ks zdrojů v jedné krabiciZdroj HYDRO 500 BULK je bulkovou (OEM) verzí zdroje

VO: 12 136 Kč

MO: 12 197 Kč

Skladem na externím skladě

10 x FSP/Fortron HYPER K 500,­ >85%,­ 80PLUS 230V,­ 500W,­ BULK (zvýhodněné balení) - 10 x 9PA500AP04

10 x FSP/Fortron HYPER K 500,­ >85%,­ 80PLUS 230V,­ 500W,­ BULK (zvýhodněné balení)

Výhodné balení: 10 ks zdrojů včetně napájecího kabelu v jedné krabiciZdroj Hyper K je bulkovou

VO: 10 896 Kč

MO: 10 950 Kč

Skladem na externím skladě

10-25 SSL upgrade USG 300 - 91-995-187001B

10-25 SSL upgrade USG 300

iCard 10 to 25 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 300

VO: 3 172 Kč

MO: 3 188 Kč

Na dotaz

10,­4" zákaznický display k VariPOS - VPOS715-LCD10

10,­4" zákaznický display k VariPOS

Název:10.4" zákaznické LCD pro VariPOSPopis:Zákaznický displej je určen pro zobrazování ceny,

VO: 5 701 Kč

MO: 5 644 Kč

Na dotaz

10/100/1000 Prepetová ochrana ethernet a POE 24V - pp1G-30

10/100/1000 Prepetová ochrana ethernet a POE 24V

Ochrana proti přepětí: Napájecí i datové vodiče jsou chráněny proti přepětí polovodičovými

VO: 346 Kč

MO: 348 Kč

Na dotaz

10/100/1000 Prepetová ochrana ethernet a POE 48V - pp1G-60

10/100/1000 Prepetová ochrana ethernet a POE 48V

Ochrana proti přepětí: Napájecí i datové vodiče jsou chráněny proti přepětí polovodičovými

VO: 346 Kč

MO: 348 Kč

Na dotaz

10/100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter - DMC-300SC/E

10/100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejichž pomocí mohou být navzájem přizpůsobeny různé

VO: 1 920 Kč

MO: 1 930 Kč

Na dotaz

10/100to100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter - DMC-515SC/E

10/100to100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter* UTP to Singlemode Fiber Media Converter* SC

VO: 3 387 Kč

MO: 3 403 Kč

Na dotaz

10" 4xCZ zásuvka,­kontrolka,­3x1.5mm-2m kabel - RAB-PD-X90-C1

10" 4xCZ zásuvka,­kontrolka,­3x1.5mm-2m kabel

10',4xCZ zásuvka,kontrolka,3x1.5mm - 2m kabel CZ-DE, RAL9005RAB-PD-X90-C110" rozvodný panel, 4x

VO: 613 Kč

MO: 711 Kč

Skladem na externím skladě

10" Dveře 9U plechové,­ pro RBA vč.kování šedá - RAC-DC-A25-C1

10" Dveře 9U plechové,­ pro RBA vč.kování šedá

RAC-DC-A25-C1Dveře 9U plech,pro 10"rozvaděč RBA/3 vč.kování RAL7035

VO: 620 Kč

MO: 720 Kč

Na dotaz

10" Dveře 9U skleněné,­ pro RBA vč.kování - RAX-DC-A25-C1

10" Dveře 9U skleněné,­ pro RBA vč.kování

RAX-DC-A25-C1Dveře 9U celoskleněné,pro 10' rozvaděč RBA vč. kování

VO: 583 Kč

MO: 678 Kč

Na dotaz

10" Glass display - 800x600,­ 250nt,­ CAP,­ USB - M365PC

10" Glass display - 800x600,­ 250nt,­ CAP,­ USB

Dotykový monitor s plochou obrazovkou True Flat s úhlopříčkou 10.4" vhodný pro zabudování do

VO: 8 715 Kč

MO: 8 629 Kč

Na dotaz