Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

CHYBA:Nemohu spustit SQL dotaz. select * from eshop_zbozi where id in() order by rand() desc limit 6
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') order by rand() desc limit 6' at line 1

Produktové novinky >>


Filtr výrobců


APCASUSATENAthletC.K.
CISCOCRONOD-LINKDELLDELOCK
DigitusFIXAPARTFujitsu GembirdGrandstream
HIKVISIONHPKensingtonKnipexKÖNIG
LenovoLinksysLOGITECHMercusysMIKROTIK
NedisNetgearNetisOEMOmega
OpticordPLANETQNAPSTRONGSYNOLOGY
TP-LINKUbiquitiWESTERN DIGITALXIAOMIZyXEL
 Delock LTE anténa SMA 0 ~ 4 dBi všesměrová otočná s flexibilním kloubem - bílá - 88977

Delock LTE anténa SMA 0 ~ 4 dBi všesměrová otočná s flexibilním kloubem - bílá

Tato LTE anténa může být instalován uvnitř a může být použita pro příjem různých LTE pásem. Je

VO: 260 Kč

MO: 261 Kč

Na dotaz

 DIGITUS 19" 1U cable management panel,­ grey - DN-97601

DIGITUS 19" 1U cable management panel,­ grey

19“ Panel, Cable Manager, Blank Panel

VO: 279 Kč

MO: 280 Kč

Na dotaz

!! AKCE !! CQpoint CQ-C635 - router Wi-Fi 802.11N s odnímatelnou anténou,­ gigabit - CQ-C635

!! AKCE !! CQpoint CQ-C635 - router Wi-Fi 802.11N s odnímatelnou anténou,­ gigabit

Popis produktu:Bezdrátový přístupový bod/ gigabit router s podporou protokolu 802.11n, rychlostí

VO: 524 Kč

MO: 527 Kč

Skladem na externím skladě

1-year NCC Service for 1x NSG series Gateway license - LIC-NCC-NSG-ZZ0001F

1-year NCC Service for 1x NSG series Gateway license

1-year NCC Service for 1x NSG series Gateway license

VO: 1 598 Kč

MO: 1 606 Kč

Na dotaz

1-year NCC Service for NAP series license - LIC-NCC-NAP-ZZ0001F

1-year NCC Service for NAP series license

1-year NCC Service for NAP series license

VO: 960 Kč

MO: 965 Kč

Na dotaz

1-year NCC Service for NSW series license - LIC-NCC-NSW-ZZ0001F

1-year NCC Service for NSW series license

1-year NCC Service for NSW series license

VO: 1 118 Kč

MO: 1 124 Kč

Na dotaz

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul,­ do 20km,­ s podporou DDM,­ Singlemode,­ LC Simplex konektor 1000Base-LX,­ Tx1550nm/Rx13 - DN-81004-01

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul,­ do 20km,­ s podporou DDM,­ Singlemode,­ LC Simplex konektor 1000Base-LX,­ Tx1550nm/Rx13

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20kmwith DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector

VO: 503 Kč

MO: 506 Kč

Na dotaz

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module,­ Up to 20km with DDM support,­ Singlemode,­ LC Simplex Connector 1000Base-LX,­ Tx1310nm/Rx1550nm - DN-81003-01

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module,­ Up to 20km with DDM support,­ Singlemode,­ LC Simplex Connector 1000Base-LX,­ Tx1310nm/Rx1550nm

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20kmwith DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector

VO: 379 Kč

MO: 381 Kč

Na dotaz

10 Nebula Points for NCC Service for Co-Termination - LIC-NCC-ZZ0001F

10 Nebula Points for NCC Service for Co-Termination

10 Nebula Points for NCC Service for Co-Termination

VO: 347 Kč

MO: 349 Kč

Na dotaz

10 Nebula Security Points for Nebula Security Service (NSS) - IDP (Intrusion Detection/Prevention Service)  - LIC-NSS-ZZ0001F

10 Nebula Security Points for Nebula Security Service (NSS) - IDP (Intrusion Detection/Prevention Service)

10 Nebula Security Points for Nebula Security Service (NSS) - IDP (Intrusion Detection/Prevention

VO: 320 Kč

MO: 322 Kč

Na dotaz

10" vyvazovací panel 1U,­ 3x háček malý - 9193

10" vyvazovací panel 1U,­ 3x háček malý

- velikost 1U- barva černá- 3x plastový organizér kabelu o velikosti cca 3x3 cm- uchycení na přední

VO: 19 Kč

MO: 19 Kč

Skladem na externím skladě

10" vyvazovací panel 1U,­3x háček malý zacvakávací pro čtver.otvor - 9193

10" vyvazovací panel 1U,­3x háček malý zacvakávací pro čtver.otvor

10' vyvazovací panel 1U,3x háček malý zacvakávací pro čtver.otvor 9x9 RAX-VP-X02-C1

VO: 134 Kč

MO: 135 Kč

Na dotaz