Vážení zákazníci, vzhledem k opatřením dopravců a v rámci omezení šíření COVID-19 došlo k omezení některých služeb Více informací ZDE

Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

Naše reference

ITAGE, spol. s r.o. je obchodní společnost působící v oblasti informačních technologií, jejich prodeje a servisu, více než 15 let. Za tuto dobu jsme získali mnoho certifikátů a stali se partnery mnoha výzbačných výrobců, mimo jiné jsme například Gold partner společnosti Intel, certifikovaný partner Adobe, autorizovaný dealer HP, certifikovaný prodejce Western Digital, certifikovaný partner Seagate, certifikovaný prodejce HAL, Silver partner Acer a spoustu dalších. Za dobu naší působnosti na trhu jsme úspěšně obsloužili více než 250 000 zákazníků a jsme známi především mezi firemními zákazníky a státní správou. Spolupracujeme se všemi význačnými českými IT distributory a naše zboží pochází výhradně z České distribuce a je určeno pro Český trh. Firma má jasnou vlastnickou strukturu a působí pouze na území České Republiky.

 

Mezi naše klienty patří například:

Úřad vlády ČR

Státní úřad pro jadernou bezpečnost

Ministerstvo obrany ČR

Ministerstvo průmyslu a obchodu

Ministerstvo zdravotnictví

Ministerstvo životního prostředí

Ministerstvo školství

Kancelář senátu ČR

Národní úřad pro vyzbrojování

Národní památkový ústav

Národní galerie

Národní Muzeum

Národní technické muzeum

Generální ředitelství cel

Hasičský záchranný sbor

Řízení letového provozu ČR

Česká obchodní inspekce

ASUS Czech Service s.r.o.

Hornické muzeum Příbram

Autocont a.s.

REDA a.s.

Briggs & Stratton (Czech) Power Products s r.o.

Rossignol Technology CZ s.r.o.

Impromat CZ s.r.o.

KŠD ŠŤOVÍČEK advokátní kancelář, s.r.o.

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

PLCom, s.r.o.

Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Id-Tech, s.r.o.

...a mnoho dalších významných firem a institucí

 

O e-shopu

Systém internetového obchodu se může zdát poněkud zvláštní. Členění na sklady však zajišťuje, v případě větších objednávek, možnost volby mezi cenou a skladovostí a jednotlivými distributory. Prvotní dojem může pro nezasvěcené působit poněkud zmateně, nicméně v konečném důsledku zákazník zaplatí mnohem méně, než v jiných e-shopech. S tímto souvisí také manipulační poplatky a poštovné, které jsou nutné proto, že zboží prodáváme s opravdu minimální marží a v případě objednávky od více distributorů zaplatíte méně, než v případě, že si zboží objednáte od distributorů přímo.

Systém je optimalizován především pro firmy, nicméně i koncoví zákazníci si příjdou na své díky možnosti zaslání společností PPL a ČP, u méně objemných zásilek, v takovém případě totiž platí poštovné a poplatky opravdu minimální. Z výše uvedeného plyne, že dopravu zadarmo máme pouze v případě objednávek nad 100 000Kč ale často zaplatíte celkově méně, než u konkurence i přesto, že Vám konkurence nabídne dopravu zdarma.