Vážení zákazníci, vzhledem k opatřením dopravců a v rámci omezení šíření COVID-19 došlo k omezení některých služeb Více informací ZDE

Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 6 (64864 produktů)>Kabely, adaptéry a konektory>Optické Patch kabely>LC - LC

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode,­ OM2,­ 50/125 µ,­ Duplex Length 1m - DK-2533-01

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode,­ OM2,­ 50/125 µ,­ Duplex Length 1m


Fiber Optic Patch Cable, LC to LC,
Multimode 50/125 µ, Duplex, Length 1M
LC to LC male
Ethernet up to 1 Gbit, fiber class OM 2
Individually packaged, with test report
50/125µ

Velkoobchodní cena včetně DPH: 136 Kč
Bez DPH: 112 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 138 Kč
Bez DPH: 114 Kč


Katalogové číslo:129626
Výrobce:Digitus
P/N:DK-2533-01
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m
Best performance and link quality for your network
Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: LC
Connector 2: LC
Cable type: I-VH 2G50/125µ
Fiber class: OM2
Mode: Multimode
Color cable: orange
Boot: single-color
Fiber diameter: 50/125µ
Length: 1 m
Packaging: DIGITUS Polybag

Doporučené produkty >>


DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 10m - DK-2933-10

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 10mBest

VO: 183 Kč

MO: 185 Kč

Na dotaz

OPTIX LC/APC-LC/APC patch cord 09/125 0,­5m duplex G657A 1,­8mm - 0851

OPTIX LC/APC-LC/APC patch cord 09/125 0,­5m duplex G657A 1,­8mm

Optický patchcord se skládá z optického kabelu zakončeného na obou stranách optickými konektory.

VO: 172 Kč

MO: 173 Kč

Na dotaz

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 10m Duplex OM3 - 1335

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 10m Duplex OM3

LC-LC Optický patch cord 50/125 10m Duplex OM3

VO: 354 Kč

MO: 357 Kč

Na dotaz

FC-Cable OM4,­ MMF,­ 10m,­ LC/LC - D:FCKAB-OM4-C10L-L

FC-Cable OM4,­ MMF,­ 10m,­ LC/LC

Optical multimode- cable (OM4) optimized for multimode 16 Gbit/sAlso suitable for 8 Gbit /s and 10

VO: 720 Kč

MO: 727 Kč

Na dotaz