Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

CHYBA:Nemohu spustit SQL dotaz. select * from eshop_zbozi where id in() order by rand() desc limit 6
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') order by rand() desc limit 6' at line 1

Produktové novinky >>


ITAGE.cz>Sklad 3 (169274 produktů)>Síťové prvky>Příslušenství k aktivním síťovým prvkům>Typ příslušenství - Mini-GBIC (SFP) moduly

Cisco GLC-BX-U=,­ SFP Transceiver,­ GbE BX,­ SMF,­ 10km - GLC-BX-U=

Cisco GLC-BX-U=,­ SFP Transceiver,­ GbE BX,­ SMF,­ 10km


Velkoobchodní cena včetně DPH: 22 798 Kč
Bez DPH: 18 841 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 22 911 Kč
Bez DPH: 18 935 Kč


Katalogové číslo:1553909
Výrobce:Cisco
P/N:GLC-BX-U=
Záruka:12 Měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Cisco GLC-BX-U= Gigabit Ethernet BX SFP Transceiver

1000BASE-BX single-mode transceiver, dosah 10km
Technické specifikace:
ProvedeníSingle-mode fiber (SMF)
Kabeláž1000BASE-BX
Typ konektoruSingle LC/PC
Vlnová délka1260 to 1360 nm (Transmit)
1480 to 1500 nm (Receive)
Rychlost přenosu1 Gbps
Maximální vzdálenost10 km
Rozměry13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnost75 g
Stránky produktu:https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/product_data_sheet0900aecd8033f885.html
Seznam kompatibility:https://tmgmatrix.cisco.com/home

Doporučené produkty >>


Cisco SFP-10G-ZR-S=,­ SFP+ transceiver,­ 10GbE ZR,­ SMF,­ 80km - SFP-10G-ZR-S=

Cisco SFP-10G-ZR-S=,­ SFP+ transceiver,­ 10GbE ZR,­ SMF,­ 80km

Cisco 10GBASE-ZR-S SFP+ transceiver10GBASE-ZR-S SFP+ single-mode transceiver, dosah až

VO: 191 149 Kč

MO: 192 100 Kč

Na dotaz

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW multirate MM OM3-300/OM2-82/OM1-33m 850nm VCSEL LC duplex DMI - SFP-PLUS-SR-HPA (JD0

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW multirate MM OM3-300/OM2-82/OM1-33m 850nm VCSEL LC duplex DMI

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW multirate MM OM3-300/OM2-82/OM1-33m 850nm VCSEL LC duplex DMIObrázek

VO: 730 Kč

MO: 734 Kč

Na dotaz

HPE X130 10G SFP+ LC LR HP RENEW XCVR JD094BR - JD094BR

HPE X130 10G SFP+ LC LR HP RENEW XCVR JD094BR

HPE X130 10G SFP+ LC LR Remanufactured Transceiver

VO: 5 970 Kč

MO: 6 000 Kč

Na dotaz

HPE X170 1G SFP LC LH70 1550 Transceiver - JD109A

HPE X170 1G SFP LC LH70 1550 Transceiver

HPE X170 1G SFP LC LH70 1550 Transceiver

VO: 93 880 Kč

MO: 94 347 Kč

Na dotaz