Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 3 (200927 produktů)>Síťové prvky>Příslušenství k aktivním síťovým prvkům>Typ příslušenství - Mini-GBIC (SFP) moduly

Cisco GLC-BX-U=,­ SFP Transceiver,­ GbE BX,­ SMF,­ 10km - GLC-BX-U=

Cisco GLC-BX-U=,­ SFP Transceiver,­ GbE BX,­ SMF,­ 10km


Velkoobchodní cena včetně DPH: 22 300 Kč
Bez DPH: 18 430 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 22 411 Kč
Bez DPH: 18 521 Kč


Katalogové číslo:1553909
Výrobce:Cisco
P/N:GLC-BX-U=
Záruka:12 Měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Cisco GLC-BX-U= Gigabit Ethernet BX SFP Transceiver

1000BASE-BX single-mode transceiver, dosah 10km
Technické specifikace:
ProvedeníSingle-mode fiber (SMF)
Kabeláž1000BASE-BX
Typ konektoruSingle LC/PC
Vlnová délka1260 to 1360 nm (Transmit)
1480 to 1500 nm (Receive)
Rychlost přenosu1 Gbps
Maximální vzdálenost10 km
Rozměry13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnost75 g
Stránky produktu:https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/product_data_sheet0900aecd8033f885.html
Seznam kompatibility:https://tmgmatrix.cisco.com/home

Doporučené produkty >>


HPE X110 100M SFP LC BX 10-U Transceiver - JD100A

HPE X110 100M SFP LC BX 10-U Transceiver

HPE X110 100M SFP LC BX 10-U Transceiver

VO: 9 562 Kč

MO: 9 610 Kč

Na dotaz

HPE X170 1G SFP LC LH70 1550 Transceiver - JD109A

HPE X170 1G SFP LC LH70 1550 Transceiver

HPE X170 1G SFP LC LH70 1550 Transceiver

VO: 93 335 Kč

MO: 93 799 Kč

Na dotaz

HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver JD118B - JD118B

HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver JD118B

HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver

VO: 8 855 Kč

MO: 8 899 Kč

Na dotaz

Cisco GLC-BX-U=-RF,­ SFP Transceiver,­ GbE BX,­ SMF,­ 10km,­ REFRESH - GLC-BX-U=-RF

Cisco GLC-BX-U=-RF,­ SFP Transceiver,­ GbE BX,­ SMF,­ 10km,­ REFRESH

Cisco GLC-BX-U= Gigabit Ethernet BX SFP Transceiver REFRESHJedná se o produkt z programu REFRESH

VO: 11 107 Kč

MO: 11 162 Kč

Na dotaz