Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

CHYBA:Nemohu spustit SQL dotaz. select * from eshop_zbozi where id in() order by rand() desc limit 6
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') order by rand() desc limit 6' at line 1

Produktové novinky >>


ITAGE.cz>Sklad 3 (169274 produktů)>Komponenty>Pevné disky>Typ disku - SSD

Kingston 3840GB SSD Data Centre DC500R (Read-Centric) Enterprise - SEDC500R/3840G

Kingston 3840GB SSD Data Centre DC500R (Read-Centric) Enterprise


Velkoobchodní cena včetně DPH: 19 224 Kč
Bez DPH: 15 888 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 19 320 Kč
Bez DPH: 15 967 Kč


Katalogové číslo:1554184
Výrobce:Kingston
P/N:SEDC500R/3840G
Záruka:60 Měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Data Center DC500 Enterprise Solid-State Drives


Výkon, spolehlivost a konzistence

Datová centra řady 500


Disky SSD od společnosti Kingston pro datová centra řady 500 (DC500R/DC500M) jsou vysoce výkonné SSD disky SATA 6 Gbps, které využívají nejnovější paměť 3D TLC NAND a jsou určeny pro serverové úlohy zaměřené na čtení a serverové úlohy se smíšeným použitím. Implementují přísné požadavky společnosti Kingston na kvalitu služeb, aby byl zajištěn předvídatelný výkon náhodných vstupů/výstupů, stejně jako předvídatelné nízké latence pro širokou škálu úloh čtení a zápisu. Mohou zvýšit produktivitu v rámci umělé inteligence, strojového učení, analýzy velkých dat, cloud computingu, softwarově definovaných úložišť, provozních databází (ODB), databázových aplikací a datových skladů. Dostupné kapacity 480 GB, 960 GB, 1,92 TB a 3,84 TB ****

Podnikové datové centrum na SSD disku


SSD disky Enterprise od společnosti Kingston plní nároky firem na nonstop provozuschopnost a spolehlivost a nabízejí výkonné úložiště, které kombinuje předvídatelnost výkonu s přísně prozkoušenou spolehlivostí. SSD disky Kingston řady DC500 nabízejí funkce, které datovým centrům umožňují výběr nákladově efektivního disku SSD pro jejich úlohy. Při poskytování svých výrobků, řešení a smluv SLA firmy vyžadují výsledky. SSD disky Kingston řady DC500 jsou určeny ke splnění těchto očekávání.

DC500R: SSD disk určený pro čtení


DC500R představuje vysoce optimalizovaný SSD disk určený pro úlohy zaměřené na čtení a umožňuje datovým centrům výběr SSD disků přizpůsobených pro tyto úlohy bez nadměrných výdajů na nákladnější SSD disky určené pro velké množství zápisů. Zajišťuje rychlost vstupů/výstupů a dobu odezvy (latenci), které může datové centrum nasadit s jistotou, že dokáže zajistit vysokou úroveň výkonu v pracovní aplikaci i v uživatelském rozhraní. Tyto jsou obvykle definovány aplikacemi, které vyžadují výsledky v reálném čase. Obsluha velkého množství dat, dodávka výsledků reakcí z různých databází, aplikací a webové aplikace mohou využívat citlivý výkon disku DC500R.

DC500M: SSD disk pro smíšené použití


DC500M je výkonný SSD disk určený pro úlohy se smíšeným použitím, kde jsou větší požadavky na vyváženější kombinaci operací čtení a zápisu. Poskytuje větší odolnost zápisu v široké škále úloh a přitom zachovává přísné požadavky na konzistenci výkonu, které jsou součástí všech SSD disků Kingston pro datová centra. Datová centra hostující databáze a různé webové aplikace mohou využívat předvídatelný výkon vstupů/výstupů a latence a současně mít náklady na infrastrukturu pod kontrolou.

Celková ochrana


SSD disky řady DC500 obsahují celkovou ochranu cesty k datům, která pomáhá zaručit, že všechna uživatelská data přenesená na disk SSD budou chráněna před dočasnými chybami. Disky DC500R i DC500M jsou vybaveny vestavěnou ochranou proti výpadku napájení (PLP) (pomocí kondenzátorů a firmwaru). To zajišťuje, že přicházející data budou v případě neočekávaného výpadku napájení za běhu zapsána do paměti NAND Flash. PLP navíc zajistí, že před odpojením napájení disku se zaktualizuje tabulka mapování disků (FTL). Tato ochrana proti výpadku napájení snižuje riziko ztráty dat a zajišťuje, že disk bude při příštím zapnutí systému znovu úspěšně inicializován.

Kvalita služby (QoS)


Řada DC500 nabízí vysokou QoS (*, **, ***) tím, že zajišťuje konzistenci a předvídatelnost latence (doba odezvy) a výkon IOPS (vstupy/výstupy za sekundu), zatímco obsluhuje úlohy čtení a zápisu. Předvídatelnost výkonu je nezbytná pro aplikace webových hostingů, které musejí splnit závazky SLA smluv slíbené zákazníkům. Efektivita řady DC500 přináší spolehlivost pro aplikace webových serverů vyžadující disky zaměřené na čtení nebo úlohy náročné na smíšené použití, kde je provozuschopnost velmi důležitá.

Příklady použití aplikace


Určeno pro poskytovatele služeb, kteří používají širokou škálu zákaznických aplikací, včetně následujícího:
• virtualizace,
• vysokorychlostní databáze,
• streamování širokopásmových médií,
• SQL server reporting services (SSRS),
• SAP,
• úlohy BI, ERP, CRM, GL, OLAP, OLTP, ERM a EDW,
• poskytovatelé cloudových služeb.
Disky DC500R a DC500M se vyznačují špičkovou spolehlivostí s celkovou ochranou cesty k datům, INTELIGENTNÍM sledováním stavu a silným ECC. Součástí dodávky je legendární předprodejní a poprodejní podpora spolu s pětiletou omezenou zárukou. *****
• předvídatelný výkon náhodných vstupů/výstupů a latence pro širokou škálu úloh,
• určeno pro úlohy zaměřené na čtení, podává skvělý výkon při úlohách náročných na čtení (DC500R),
• určeno pro smíšené použití s vyváženým výkonem při úlohách náročných na čtení a zápis (DC500M),
• konfigurovatelné nadměrné zřizování,
• vestavěná ochrana proti výpadku napájení (PLP),
* Úlohy založené na FIO, náhodná úloha 4 kB QD = 1, měřeno jako doba přijatá pro 99,9 percentilu příkazů k dokončení celého kola od hostitele na disk a k hostiteli.
** Měření byla provedena, jakmile úloha dosáhla ustáleného stavu, ale včetně všech činností na pozadí potřebných pro normální provoz a spolehlivost dat.
*** Na základě kapacity 960 GB.
**** Část z uvedené kapacity paměťového zařízení flash je využita na formátování a další funkce, a proto není k dispozici pro úložný prostor. Z tohoto důvodu je vlastní kapacita dostupná pro ukládání dat nižší, než je kapacita uvedená na výrobcích. Další informace naleznete v průvodci paměťovými zařízeními flash od společnosti Kingston na webu kingston.com/flashguide.
***** Omezená záruka na 5 let nebo „zbývající životnost“ SSD disku, což je možné určit podle údajů nástroje Kingston SSD Manager (kingston.com/SSDManager). Nový, nepoužitý výrobek bude vykazovat hodnotu ukazatele opotřebení jedno sto (100), zatímco výrobek na konci svého limitu odolnosti vůči cyklům mazání bude vykazovat hodnotu ukazatele opotřebení jedna (1). Podrobnosti naleznete na webu kingston.com/wa.

Doporučené produkty >>


TRANSCEND Industrial SSD MTS800 1TB,­ M.2 2280,­ SATA III 6Gb/s,­ MLC - TS1TMTS800

TRANSCEND Industrial SSD MTS800 1TB,­ M.2 2280,­ SATA III 6Gb/s,­ MLC

SATA III 6Gb/s MTS800 M.2 SSDTranscend's MTS800 M.2 SSD's next generation SATA III 6Gb/s interface

VO: 12 160 Kč

MO: 12 219 Kč

Na dotaz

Samsung SSD DCT 1920 GB - MZ-76E1T9E

Samsung SSD DCT 1920 GB

V-NAND technologiePaměť flash V-NAND od společnosti Samsung pomáhá překonat omezení konvenční

VO: 9 476 Kč

MO: 9 521 Kč

Skladem na externím skladě

ADATA SSD 480GB Ultimate SU630 2,­5" SATA III 6Gb/s (R:520/ W:450MB/s) - ASU630SS-480GQ-R

ADATA SSD 480GB Ultimate SU630 2,­5" SATA III 6Gb/s (R:520/ W:450MB/s)

Ultimate SU630If you’re looking to replace that HDD of yours with an SSD, look no further than the

VO: 1 359 Kč

MO: 1 365 Kč

Na dotaz

TRANSCEND Industrial SSD MSA510,­ 16GB,­ SATA III 6G mSATA,­ Super MLC - TS16GMSA510

TRANSCEND Industrial SSD MSA510,­ 16GB,­ SATA III 6G mSATA,­ Super MLC

FeaturesRoHS compliantAdvanced Global Wear-leveling and Block management for reliabilityBuilt-in

VO: 1 089 Kč

MO: 1 094 Kč

Na dotaz