Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

CHYBA:Nemohu spustit SQL dotaz. select * from eshop_zbozi where id in() order by rand() desc limit 6
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') order by rand() desc limit 6' at line 1

Produktové novinky >>


ITAGE.cz>Sklad 3 (164095 produktů)>Software>Antivirový>Pro koho je licence určena - Komerční

Kaspersky Internet Security,­ 1 rok,­ 1 zařízení,­ box OEM - KL1941X5AFS-8MSBCEE

Kaspersky Internet Security,­ 1 rok,­ 1 zařízení,­ box OEM


Velkoobchodní cena včetně DPH: 429 Kč
Bez DPH: 355 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 431 Kč
Bez DPH: 356 Kč


Katalogové číslo:1627011
Výrobce:Kaspersky Lab
P/N:KL1941X5AFS-8MSBCEE
Záruka:žádná záruka
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty


Kaspersky Internet Security 2019
Aplikace Kaspersky Internet Security zajišťuje komplexní ochranu před nejrůznějšími typy hrozeb pro zabezpečení informací, síťovými a phishingovými útoky a nevyžádanou poštou. Kaspersky Internet Security zahrnuje různé funkce a součásti ochrany, které zajišťují komplexní ochranu.
Ochrana počítače
Každý typ hrozby zpracovává vyhrazená součást ochrany. Můžete povolit a zakázat součásti ochrany a konfigurovat jejich nastavení.
Kromě ochrany v reálném čase zajišťované bezpečnostními součástmi aplikace doporučujeme pravidelnou kontrolu počítače na přítomnost virů a dalšího malwaru. Je to nezbytné kvůli vyloučení možnosti šíření škodlivých programů, které součásti ochrany neodhalily, poněvadž například byla z nějakého důvodu nastavena nízká úroveň zabezpečení.
Aby byla aplikace Kaspersky Internet Security v aktuálním stavu, musíte aktualizovat databáze a moduly aplikace používané aplikací.
Některé příležitostně spouštěné úlohy (například odstraňování stop aktivit uživatelů v operačním systému) se provádějí prostřednictvím pokročilých nástrojů a průvodců.
File Anti-Virus
File Anti-Virus zabraňuje infikování souborového systému počítače. Součást se spustí při spuštění operačního systému a je poté neustále aktivní v paměti RAM počítače a kontroluje všechny soubory, které se v počítači otevírají, ukládají nebo spouští, a všechny připojené disky. Aplikace Kaspersky Internet Security zachytí každý pokus o přístup k souboru a zkontroluje jej na přítomnost známých virů a jiného malwaru. Další přístup k souboru je povolen, pouze pokud není soubor infikovaný nebo pokud jej aplikace úspěšně dezinfikovala. Pokud soubor z nějakého důvodu nemůže být dezinfikován, je odstraněn. Kopie souboru bude při tom přesunuta do karantény. Pokud je do umístění, ve kterém byl dříve umístěn odstraněný soubor se stejným názvem, umístěn infikovaný soubor, bude do karantény uložena pouze kopie posledního souboru. Kopie předchozího souboru se stejným názvem uložena nebude.
Mail Anti-Virus
Součást Mail Anti-Virus vyhledává viry ve všech příchozích a odchozích e-mailech v počítači. E-mailová zpráva bude příjemci k dispozici, jen pokud neobsahuje nebezpečné objekty.
Web Anti-Virus
Součást Web Anti-Virus zachycuje a blokuje provádění skriptů na webech, pokud představují ohrožení. Součást Web Anti-Virus dále monitoruje veškerý webový provoz a blokuje přístup k nebezpečným webům.
IM Anti-Virus
IM Anti-Virus zajišťuje bezpečné používání klientů IM. Tato součást chrání informace, které přicházejí do počítače prostřednictvím protokolů rychlého odesílání zpráv (IM). IM Anti-Virus zajišťuje bezpečnou činnost různých aplikací určených pro rychlé odesílání zpráv.
Kontrola aplikací
Kontrola aplikací protokoluje činnosti prováděné aplikacemi v operačním systému a provádí správu činností aplikací podle skupiny, do které byly součástí zařazeny. Pro každou skupinu aplikací je definována sada pravidel. Tato pravidla řídí přístup aplikací k různým prostředkům operačního systému.
Správce aplikací
Správce aplikací umožňuje provádět správu aplikací nainstalovaných v počítači.
Ochrana webové kamery
Součást Ochrana webové kamery blokuje neoprávněný přístup k webové kameře a upozorní vás na jeho zablokování.
Brána firewall
Brána firewall zajišťuje zabezpečení při používání místních sítí a internetu. Tato součást filtruje všechny síťové činnosti pomocí pravidel dvou typů: pravidel pro aplikace a pravidel paketů.
Sledování sítě
Součást Sledování sítě je určena k monitorování síťové aktivity v reálném čase.
System Watcher
Součást System Watcher vrací změny, které v operačním systému provedla škodlivá nebo jiná aktivita aplikace.
Součást chrání před malwarem, včetně:
programů exploit,
zámků obrazovky,
šifrovací software, který šifruje data
ransomware, který šifruje data nebo blokuje přístup k souborům či systému a za obnovení souborů nebo přístupu k nim vyžaduje výkupné.
Tuto součást doporučujeme ponechat aktivní.
Blokování síťových útoků
Blokování síťových útoků se spustí po spuštění operačního systému a sleduje v příchozím síťovém provozu výskyt charakteristických aktivit síťových útoků. Jakmile je rozpoznán pokus o útok na váš počítač, Kaspersky Internet Security zablokuje veškeré síťové aktivity z útočícího počítače namířené proti vašemu počítači.
Anti-Spam
Anti-Spam kontroluje příchozí e-mailové zprávy na spam. Všechny zprávy, které obsahují nevyžádanou poštu, jsou označeny speciálním záhlavím.
Anti-Phishing
Součást Anti-Phishing umožňuje kontrolu adres URL s cílem zjistit, zda tyto adresy nejsou uvedeny v seznamu phishingových URL adres. Tato součást je zabudována do součástí Web Anti-Virus, Anti-Spam a IM Anti-Virus.
Anti-Banner
Součást Anti-Banner blokuje reklamní lišty na webech a v rozhraních aplikací.
Soukromé procházení
Součást Soukromé procházení detekuje požadavky odeslané prohlížečem pro služby sledování a může upravovat požadavky a odpovědi ze služeb sledování tak, aby vás chránila před sledováním vaší aktivity online.
Ochrana financí
Součást Ochrana financí poskytuje ochranu důvěrných dat při používání služeb internetového bankovnictví a platebních systémů a brání krádeži financí při online placení.
Zabezpečené zadávání dat
Funkce zadávání ze zabezpečené klávesnice poskytuje ochranu před programy pro sledování úhozů kláves při zadávání osobních dat na webech. Klávesnice na obrazovce brání v zachytávání dat zadávaných na počítačové klávesnici a chrání osobní data před pokusy o jejich zachycení pomocí snímků obrazovek.
Režim důvěryhodných aplikací
Režim důvěryhodných aplikací chrání počítač před aplikacemi, které nemusejí být bezpečné. Pokud je povolen režim důvěryhodných aplikací, aplikace Kaspersky Internet Security umožňuje spouštění jen takových aplikací, které jsou identifikovány jako důvěryhodné (například podle informací o aplikaci v databázi služby Kaspersky Security Network nebo podle důvěryhodného digitálního podpisu).
Rodičovská kontrola
Funkce Rodičovská kontrola je navržena tak, aby chránila děti a dospívající před hrozbami spojenými s používáním počítače a prohlížením internetu.
Rodičovská kontrola vám umožňuje nastavit flexibilní omezení přístupu k webovým prostředkům a aplikacím pro různé uživatele podle jejich věku. Rodičovská kontrola navíc umožňuje zobrazení statistických zpráv o činnostech kontrolovaných uživatelů.
My Kaspersky
Pokud je v počítači nainstalovaná aplikace Kaspersky Internet Security, můžete spravovat ochranu takového počítače vzdáleně z portálu My Kaspersky.
Bezpečné připojení
Aplikace Kaspersky Internet Security chrání vaše data po připojení k nechráněným Wi-Fi sítím.

Doporučené produkty >>


Kaspersky Anti-Virus 2019 CZ,­ 5PC,­ 2 roky,­ nová licence,­ elektronicky - KL1171XCEDS

Kaspersky Anti-Virus 2019 CZ,­ 5PC,­ 2 roky,­ nová licence,­ elektronicky

Kaspersky Anti-Virus 2019 Kaspersky Anti-Virus zajišťuje komplexní ochranu před nejrůznějšími typy

VO: 2 109 Kč

MO: 2 120 Kč

Na dotaz

Kaspersky Anti-Virus 2019 CZ,­ 4PC,­ 1 rok,­ obnovení licence,­ elektronicky - KL1171XCDFR

Kaspersky Anti-Virus 2019 CZ,­ 4PC,­ 1 rok,­ obnovení licence,­ elektronicky

Kaspersky Anti-Virus 2019 Kaspersky Anti-Virus zajišťuje komplexní ochranu před nejrůznějšími typy

VO: 744 Kč

MO: 747 Kč

Na dotaz

Kaspersky Internet Security 2019 ANDROID,­ 1 zařízení,­ 1 rok,­ nová licence,­ elektronicky - KL1091XCAFS

Kaspersky Internet Security 2019 ANDROID,­ 1 zařízení,­ 1 rok,­ nová licence,­ elektronicky

Kaspersky Internet Security 2019 Aplikace Kaspersky Internet Security zajišťuje komplexní ochranu

VO: 301 Kč

MO: 302 Kč

Na dotaz