Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

CHYBA:Nemohu spustit SQL dotaz. select * from eshop_zbozi where id in() order by rand() desc limit 6
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') order by rand() desc limit 6' at line 1

Produktové novinky >>


ITAGE.cz>Sklad 3 (164095 produktů)>Síťové prvky>Optická kabeláž>Typ vlákna - Singlemode

Solarix Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 2m duplex - 70232429

Solarix Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 2m duplex


Velkoobchodní cena včetně DPH: 162 Kč
Bez DPH: 134 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 163 Kč
Bez DPH: 135 Kč


Katalogové číslo:1627927
Výrobce:Solarix
P/N:70232429
Záruka:60 Měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 2m duplex

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.


Optické patch kabely Solarix jsou určeny pro telekomunikační aplikace a datová centra. Poskytují flexibilní propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. Patch kabely disponují pláštěm LSOH. Ferule optických patch kabelů jsou v provedení UPC/APC (ultra physical contact/angled physical contact).
Technické informace
Plášť:LSOH
Konektor: LC/SC
Broušení ferule:APC/UPC
Průměr ferule:1.25 mm/2.5 mm
Typ vlákna:G.652.D
Délka:2 m
Max. zpětný útlum:>60 dB
Max. vložný útlum:<0.3 dB
Cykly připojení odpojení:min. 1000
Rozměr vlákna:9/125 µm
Průměr primární ochrany vlákna:250 µm
Průměr sekundární ochrany vlákna:900 µm
Vnější průměr simplexního kabelu:2.0 mm
Tahový prvek:aramidová příze

Doporučené produkty >>


Solarix Patch kabel 9/125 SCupc/SCupc SM OS 1m duplex - 70234119

Solarix Patch kabel 9/125 SCupc/SCupc SM OS 1m duplex

Patch kabel 9/125 SCupc/SCupc SM OS 1m duplexSolarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi

VO: 138 Kč

MO: 139 Kč

Na dotaz

Solarix Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 2m duplex - 70232329

Solarix Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 2m duplex

Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 2m duplexSolarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi

VO: 162 Kč

MO: 163 Kč

Na dotaz

Solarix Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,­5m G.657A2 - 70221459

Solarix Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,­5m G.657A2

Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m G.657A2Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného

VO: 36 Kč

MO: 36 Kč

Na dotaz

Pigtail SM 9/125,­ OS2,­ konektor SC,­ LS0H,­ 3m - PIG-09-SC-03

Pigtail SM 9/125,­ OS2,­ konektor SC,­ LS0H,­ 3m

Pigtail SM 9/125, OS2, konektor SC, LS0H, 3mOptický single-mode pigtailTechnické

VO: 38 Kč

MO: 38 Kč

Na dotaz