Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 3 (166942 produktů)>Síťové prvky>Optická kabeláž>Typ vlákna - Singlemode

Solarix Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/SC-APC/UPC-OS-2M-D - 70232429

Solarix Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/SC-APC/UPC-OS-2M-D


Velkoobchodní cena včetně DPH: 162 Kč
Bez DPH: 134 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 163 Kč
Bez DPH: 135 Kč


Katalogové číslo:1627927
Výrobce:Solarix
P/N:70232429
Záruka:60 Měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 2m duplex

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.


Optické patch kabely Solarix jsou určeny pro telekomunikační aplikace a datová centra. Poskytují flexibilní propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. Patch kabely disponují pláštěm LSOH. Ferule optických patch kabelů jsou v provedení UPC/APC (ultra physical contact/angled physical contact).
Technické informace
Plášť:LSOH
Konektor: LC/SC
Broušení ferule:APC/UPC
Průměr ferule:1.25 mm/2.5 mm
Typ vlákna:G.652.D
Délka:2 m
Max. zpětný útlum:>60 dB
Max. vložný útlum:<0.3 dB
Cykly připojení odpojení:min. 1000
Rozměr vlákna:9/125 µm
Průměr primární ochrany vlákna:250 µm
Průměr sekundární ochrany vlákna:900 µm
Vnější průměr simplexního kabelu:2.0 mm
Tahový prvek:aramidová příze

Doporučené produkty >>


Duplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ E2000(APC)-LC(APC),­ LS0H,­ 3m - DPX-09-E2000APC/LCAPC-3

Duplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ E2000(APC)-LC(APC),­ LS0H,­ 3m

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(APC), LS0H, 3mDuplexní optický single-mode patch

VO: 796 Kč

MO: 800 Kč

Na dotaz

UBNT UF-SPLITTER-8,­ UFiber Splitter 1:8 - UF-SPLITTER-8

UBNT UF-SPLITTER-8,­ UFiber Splitter 1:8

UF-SPLITTER rošiřuje řadu produktů Ubiquiti pro GPON řešení. PLC optické splittery jsou klíčovým

VO: 340 Kč

MO: 341 Kč

Na dotaz

Solarix Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,­5m SXPI-SC-UPC-OS-1,­5M - 70222159

Solarix Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,­5m SXPI-SC-UPC-OS-1,­5M

Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5mOptický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a

VO: 36 Kč

MO: 36 Kč

Na dotaz

Simplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ E2000(APC)-E2000(APC),­ LS0H,­ 10m - SPX-09-E2000APC/E2000APC-10

Simplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ E2000(APC)-E2000(APC),­ LS0H,­ 10m

Simplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-E2000(APC), LS0H, 10mSimplexní optický single-mode

VO: 782 Kč

MO: 786 Kč

Na dotaz