Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 3 (166940 produktů)>Síťové prvky>Optická kabeláž>Typ vlákna - Singlemode

Solarix Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 3m duplex SXPC-LC/SC-APC/UPC-OS-3M-D - 70232439

Solarix Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 3m duplex SXPC-LC/SC-APC/UPC-OS-3M-D


Velkoobchodní cena včetně DPH: 170 Kč
Bez DPH: 140 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 170 Kč
Bez DPH: 140 Kč


Katalogové číslo:1627928
Výrobce:Solarix
P/N:70232439
Záruka:60 Měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 3m duplex

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje


Optické patch kabely Solarix jsou určeny pro telekomunikační aplikace a datová centra. Poskytují flexibilní propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. Patch kabely disponují pláštěm LSOH. Ferule optických patch kabelů jsou v provedení UPC/APC (ultra physical contact/angled physical contact).
Technické informace
Plášť:LSOH
Konektor: LC/SC
Broušení ferule:APC/UPC
Průměr ferule:1.25 mm/2.5 mm
Typ vlákna:G.652.D
Délka:3 m
Max. zpětný útlum:>60 dB
Max. vložný útlum:<0.3 dB
Cykly připojení odpojení:min. 1000
Rozměr vlákna:9/125 µm
Průměr primární ochrany vlákna:250 µm
Průměr sekundární ochrany vlákna:900 µm
Vnější průměr simplexního kabelu:2.0 mm
Tahový prvek:aramidová příze

Doporučené produkty >>


Duplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ E2000(APC)-E2000(APC),­ LS0H,­ 0,­5m - DPX-09-E2000APC/E2000APC-05

Duplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ E2000(APC)-E2000(APC),­ LS0H,­ 0,­5m

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-E2000(APC), LS0H, 0,5mDuplexní optický single-mode

VO: 638 Kč

MO: 641 Kč

Na dotaz

Solarix Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 5m duplex SXPC-LC/SC-APC/UPC-OS-5M-D - 70232459

Solarix Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 5m duplex SXPC-LC/SC-APC/UPC-OS-5M-D

Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 5m duplexSolarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi

VO: 187 Kč

MO: 187 Kč

Na dotaz

Pigtail SM 9/125,­ OS2,­ konektor SC,­ LS0H,­ 2m - PIG-09-SC-02

Pigtail SM 9/125,­ OS2,­ konektor SC,­ LS0H,­ 2m

Pigtail SM 9/125, OS2, konektor SC, LS0H, 2mOptický single-mode pigtailTechnické

VO: 36 Kč

MO: 36 Kč

Na dotaz

Duplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ SC(APC)-SC(APC),­ LS0H,­ 5m - DPX-09-SCAPC/SCAPC-5

Duplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ SC(APC)-SC(APC),­ LS0H,­ 5m

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC(APC)-SC(APC), LS0H, 5mDuplexní optický single-mode patch

VO: 190 Kč

MO: 191 Kč

Na dotaz