Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 3 (166942 produktů)>Síťové prvky>Optická kabeláž>Typ vlákna - Singlemode

Solarix Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-1M-D - 70231119

Solarix Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-1M-D


Velkoobchodní cena včetně DPH: 138 Kč
Bez DPH: 114 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 139 Kč
Bez DPH: 115 Kč


Katalogové číslo:1627930
Výrobce:Solarix
P/N:70231119
Záruka:60 Měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 1m duplex

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.


Optické patch kabely Solarix jsou určeny pro telekomunikační aplikace a datová centra. Poskytují flexibilní propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. Patch kabely disponují pláštěm LSOH. Ferule optických patch kabelů jsou v provedení UPC (ultra physical contact).
Technické informace
Plášť:LSOH
Konektor: LC/LC
Broušení ferule:UPC/UPC
Průměr ferule:1.25 mm/1.25 mm
Typ vlákna:G.652.D
Délka:1 m
Max. zpětný útlum:>50 dB
Max. vložný útlum:<0.3 dB
Cykly připojení odpojení:min. 1000
Rozměr vlákna:9/125 µm
Průměr primární ochrany vlákna:250 µm
Průměr sekundární ochrany vlákna:900 µm
Vnější průměr simplexního kabelu:2.0 mm
Tahový prvek:aramidová příze

Doporučené produkty >>


Duplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ E2000(APC)-E2000(APC),­ LS0H,­ 2m - DPX-09-E2000APC/E2000APC-2

Duplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ E2000(APC)-E2000(APC),­ LS0H,­ 2m

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-E2000(APC), LS0H, 2mDuplexní optický single-mode

VO: 744 Kč

MO: 747 Kč

Na dotaz

Duplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ E2000(APC)-LC(APC),­ LS0H,­ 1m - DPX-09-E2000APC/LCAPC-1

Duplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ E2000(APC)-LC(APC),­ LS0H,­ 1m

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(APC), LS0H, 1mDuplexní optický single-mode patch

VO: 717 Kč

MO: 720 Kč

Na dotaz

Duplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ E2000(APC)-SC(PC),­ LS0H,­ 5m - DPX-09-E2000APC/SCPC-5

Duplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ E2000(APC)-SC(PC),­ LS0H,­ 5m

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-SC(PC), LS0H, 5mDuplexní optický single-mode patch

VO: 756 Kč

MO: 759 Kč

Na dotaz

Duplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ SC-ST,­ LS0H,­ 3m - DPX-09-ST/SC-3

Duplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ SC-ST,­ LS0H,­ 3m

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-ST, LS0H, 3mDuplexní optický single-mode patch kabel. LS0H

VO: 167 Kč

MO: 168 Kč

Na dotaz