Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 3 (166942 produktů)>Síťové prvky>Optická kabeláž>Typ vlákna - Singlemode

Solarix Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC/APC-OS1-1M-D - 70232319

Solarix Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC/APC-OS1-1M-D


Velkoobchodní cena včetně DPH: 154 Kč
Bez DPH: 127 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 154 Kč
Bez DPH: 127 Kč


Katalogové číslo:1627934
Výrobce:Solarix
P/N:70232319
Záruka:60 Měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 1m duplex

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje


Optické patch kabely Solarix jsou určeny pro telekomunikační aplikace a datová centra. Poskytují flexibilní propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. Patch kabely disponují pláštěm LSOH. Ferule optických patch kabelů jsou v provedení UPC/APC (ultra physical contact/angled physical contact).
Technické informace
Plášť:LSOH
Konektor: LC/SC
Broušení ferule:UPC/APC
Průměr ferule:1.25 mm/2.5 mm
Typ vlákna:G.652.D
Délka:1 m
Max. zpětný útlum:>60 dB
Max. vložný útlum:<0.3 dB
Cykly připojení odpojení:min. 1000
Rozměr vlákna:9/125 µm
Průměr primární ochrany vlákna:250 µm
Průměr sekundární ochrany vlákna:900 µm
Vnější průměr simplexního kabelu:2.0 mm
Tahový prvek:aramidová příze

Doporučené produkty >>


Simplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ E2000(APC)-E2000(APC),­ LS0H,­ 10m - SPX-09-E2000APC/E2000APC-10

Simplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ E2000(APC)-E2000(APC),­ LS0H,­ 10m

Simplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-E2000(APC), LS0H, 10mSimplexní optický single-mode

VO: 782 Kč

MO: 786 Kč

Na dotaz

Pigtail SM 9/125,­ OS2,­ konektor LC,­ LS0H,­ 2m - PIG-09-LC-02

Pigtail SM 9/125,­ OS2,­ konektor LC,­ LS0H,­ 2m

Pigtail SM 9/125, OS2, konektor LC, LS0H, 2mOptický single-mode pigtailTechnické

VO: 33 Kč

MO: 33 Kč

Na dotaz

Duplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ LC(PC)-SC(APC),­ LS0H,­ 7m - DPX-09-LCPC/SCAPC-7

Duplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ LC(PC)-SC(APC),­ LS0H,­ 7m

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 7mDuplexní optický single-mode patch

VO: 210 Kč

MO: 211 Kč

Na dotaz

Duplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ E2000(APC)-LC(PC),­ LS0H,­ 20m - DPX-09-E2000APC/LCPC-20

Duplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ E2000(APC)-LC(PC),­ LS0H,­ 20m

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(PC), LS0H, 20mDuplexní optický single-mode patch

VO: 1 029 Kč

MO: 1 034 Kč

Na dotaz