Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

CHYBA:Nemohu spustit SQL dotaz. select * from eshop_zbozi where id in() order by rand() desc limit 6
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') order by rand() desc limit 6' at line 1

Produktové novinky >>


ITAGE.cz>Sklad 3 (164095 produktů)>Síťové prvky>Optická kabeláž>Typ vlákna - Singlemode

Solarix Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 1m duplex - 70232319

Solarix Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 1m duplex


Velkoobchodní cena včetně DPH: 154 Kč
Bez DPH: 127 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 154 Kč
Bez DPH: 127 Kč


Katalogové číslo:1627934
Výrobce:Solarix
P/N:70232319
Záruka:60 Měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 1m duplex

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje


Optické patch kabely Solarix jsou určeny pro telekomunikační aplikace a datová centra. Poskytují flexibilní propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. Patch kabely disponují pláštěm LSOH. Ferule optických patch kabelů jsou v provedení UPC/APC (ultra physical contact/angled physical contact).
Technické informace
Plášť:LSOH
Konektor: LC/SC
Broušení ferule:UPC/APC
Průměr ferule:1.25 mm/2.5 mm
Typ vlákna:G.652.D
Délka:1 m
Max. zpětný útlum:>60 dB
Max. vložný útlum:<0.3 dB
Cykly připojení odpojení:min. 1000
Rozměr vlákna:9/125 µm
Průměr primární ochrany vlákna:250 µm
Průměr sekundární ochrany vlákna:900 µm
Vnější průměr simplexního kabelu:2.0 mm
Tahový prvek:aramidová příze

Doporučené produkty >>


Solarix Patch kabel 9/125 SCapc/SCupc SM OS 1m duplex - 70234419

Solarix Patch kabel 9/125 SCapc/SCupc SM OS 1m duplex

Patch kabel 9/125 SCapc/SCupc SM OS 1m duplexSolarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi

VO: 154 Kč

MO: 154 Kč

Na dotaz

Solarix Adaptér E2000 SM OS simplex - 70216219

Solarix Adaptér E2000 SM OS simplex

Adaptér E2000 SM OS simplexOptický adaptér E2000 SM OS simplexníOptické spojky se používají ke

VO: 289 Kč

MO: 290 Kč

Na dotaz

Solarix Patch kabel 9/125 LCupc/STupc SM OS 2m duplex - 70233129

Solarix Patch kabel 9/125 LCupc/STupc SM OS 2m duplex

Patch kabel 9/125 LCupc/STupc SM OS 2m duplexSolarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi

VO: 148 Kč

MO: 148 Kč

Na dotaz

Solarix Adaptér SC SM OS simplex - 70212119

Solarix Adaptér SC SM OS simplex

Adaptér SC SM OS simplexSolarix optický adaptér SC singlemode OS simplexníOptické spojky se

VO: 9 Kč

MO: 9 Kč

Na dotaz