Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 3 (166940 produktů)>Síťové prvky>Optická kabeláž>Typ vlákna - Singlemode

Solarix Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 3m duplex SXPC-LC/SC-UPC/APC-OS1-3M-D - 70232339

Solarix Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 3m duplex SXPC-LC/SC-UPC/APC-OS1-3M-D


Velkoobchodní cena včetně DPH: 170 Kč
Bez DPH: 140 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 170 Kč
Bez DPH: 140 Kč


Katalogové číslo:1627936
Výrobce:Solarix
P/N:70232339
Záruka:60 Měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 3m duplex

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje


Optické patch kabely Solarix jsou určeny pro telekomunikační aplikace a datová centra. Poskytují flexibilní propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. Patch kabely disponují pláštěm LSOH. Ferule optických patch kabelů jsou v provedení UPC/APC (ultra physical contact/angled physical contact).
Technické informace
Plášť:LSOH
Konektor: LC/SC
Broušení ferule:UPC/APC
Průměr ferule:1.25 mm/2.5 mm
Typ vlákna:G.652.D
Délka:3 m
Max. zpětný útlum:>60 dB
Max. vložný útlum:<0.3 dB
Cykly připojení odpojení:min. 1000
Rozměr vlákna:9/125 µm
Průměr primární ochrany vlákna:250 µm
Průměr sekundární ochrany vlákna:900 µm
Vnější průměr simplexního kabelu:2.0 mm
Tahový prvek:aramidová příze

Doporučené produkty >>


Solarix Patch kabel 9/125 E2000apc/LCupc SM OS 2m duplex SXPC-E2000/LC-APC/UPC-OS-2M-D - 70247429

Solarix Patch kabel 9/125 E2000apc/LCupc SM OS 2m duplex SXPC-E2000/LC-APC/UPC-OS-2M-D

Patch kabel 9/125 E2000apc/LCupc SM OS 2m duplexSolarix optický patch kabel slouží pro propojení

VO: 716 Kč

MO: 719 Kč

Na dotaz

Solarix Patch kabel 9/125 SCupc/STupc SM OS 2m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OS-2M-D - 70235129

Solarix Patch kabel 9/125 SCupc/STupc SM OS 2m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OS-2M-D

Patch kabel 9/125 SCupc/STupc SM OS 2m duplexSolarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi

VO: 148 Kč

MO: 148 Kč

Na dotaz

Pigtail SM 9/125,­ OS2,­ konektor SC,­ LS0H,­ 3m - PIG-09-SC-03

Pigtail SM 9/125,­ OS2,­ konektor SC,­ LS0H,­ 3m

Pigtail SM 9/125, OS2, konektor SC, LS0H, 3mOptický single-mode pigtailTechnické

VO: 38 Kč

MO: 38 Kč

Na dotaz

Solarix Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/SC-APC/UPC-OS-2M-D - 70232429

Solarix Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/SC-APC/UPC-OS-2M-D

Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 2m duplexSolarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi

VO: 162 Kč

MO: 163 Kč

Na dotaz