Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

CHYBA:Nemohu spustit SQL dotaz. select * from eshop_zbozi where id in() order by rand() desc limit 6
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') order by rand() desc limit 6' at line 1

Produktové novinky >>


ITAGE.cz>Sklad 3 (164095 produktů)>Síťové prvky>Optická kabeláž>Typ vlákna - Singlemode

Solarix Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 3m duplex - 70232339

Solarix Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 3m duplex


Velkoobchodní cena včetně DPH: 170 Kč
Bez DPH: 140 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 170 Kč
Bez DPH: 140 Kč


Katalogové číslo:1627936
Výrobce:Solarix
P/N:70232339
Záruka:60 Měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 3m duplex

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje


Optické patch kabely Solarix jsou určeny pro telekomunikační aplikace a datová centra. Poskytují flexibilní propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. Patch kabely disponují pláštěm LSOH. Ferule optických patch kabelů jsou v provedení UPC/APC (ultra physical contact/angled physical contact).
Technické informace
Plášť:LSOH
Konektor: LC/SC
Broušení ferule:UPC/APC
Průměr ferule:1.25 mm/2.5 mm
Typ vlákna:G.652.D
Délka:3 m
Max. zpětný útlum:>60 dB
Max. vložný útlum:<0.3 dB
Cykly připojení odpojení:min. 1000
Rozměr vlákna:9/125 µm
Průměr primární ochrany vlákna:250 µm
Průměr sekundární ochrany vlákna:900 µm
Vnější průměr simplexního kabelu:2.0 mm
Tahový prvek:aramidová příze

Doporučené produkty >>


Solarix Patch kabel 9/125 SCupc/SCupc SM OS 5m duplex - 70234159

Solarix Patch kabel 9/125 SCupc/SCupc SM OS 5m duplex

Patch kabel 9/125 SCupc/SCupc SM OS 5m duplexSolarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi

VO: 170 Kč

MO: 170 Kč

Na dotaz

Duplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ LC-ST,­ LS0H,­ 5m - DPX-09-LC/ST-5

Duplexní patch kabel SM 9/125,­ OS2,­ LC-ST,­ LS0H,­ 5m

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-ST, LS0H, 5mDuplexní optický single-mode patch kabel. LS0H

VO: 153 Kč

MO: 153 Kč

Na dotaz

Solarix Patch kabel 9/125 SCupc/STupc SM OS 5m duplex - 70235159

Solarix Patch kabel 9/125 SCupc/STupc SM OS 5m duplex

Patch kabel 9/125 SCupc/STupc SM OS 5m duplexSolarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi

VO: 171 Kč

MO: 172 Kč

Na dotaz

Solarix Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 3m duplex - 70231139

Solarix Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 3m duplex

Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 3m duplexSolarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi

VO: 154 Kč

MO: 154 Kč

Na dotaz