Vážení zákazníci, vzhledem k opatřením dopravců a v rámci omezení šíření COVID-19 došlo k omezení některých služeb Více informací ZDE

Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 7 (14694 produktů)

Ubiquiti U Fiber,­ Single-Mode Module,­ 10G,­ BiDi,­ 2- PACK - UF-SM-10G-S

Ubiquiti U Fiber,­ Single-Mode Module,­ 10G,­ BiDi,­ 2- PACK


Velkoobchodní cena včetně DPH: 4 458 Kč
Bez DPH: 3 684 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 4 458 Kč
Bez DPH: 3 684 Kč


Katalogové číslo:1672817
Výrobce:Ubiquiti
P/N:UF-SM-10G-S
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Supported Media
Single-Mode Fiber
Connector Type
(1) LC
BiDi
Yes
TX Wavelength
Blue - 1270 nm
Red - 1330 nm
RX Wavelength
Blue - 1330 nm
Red - 1270 nm
Data Rate
10 Gbps SFP+
Cable Distance
10 km
Operating Temperature
0 to 70° C

Doporučené produkty >>


Synology RackStation RS2818RP+ 16-bay NAS,­ VMware®,­ Citrix®,­ Microsoft® Hyper-V®,­ rack 3U - RS2818RP+

Synology RackStation RS2818RP+ 16-bay NAS,­ VMware®,­ Citrix®,­ Microsoft® Hyper-V®,­ rack 3U

RackStation RS2818RP+Zařízení NAS s vysokou kapacitou a širokými možnostmi rozšíření sloužící jako

VO: 78 346 Kč

MO: 78 346 Kč

Na dotaz

PremiumCord Prodlužovací přívod 230V 3m 3z.+vypínač - pp3k-03

PremiumCord Prodlužovací přívod 230V 3m 3z.+vypínač

PremiumCord USB 2.0 repeater a prodlužovací kabel A/M-A/F 5m

VO: 93 Kč

MO: 93 Kč

Na dotaz

PremiumCord Kabel eSATA-eSATA,­ 1m,­ stíněný,­ černý - kfsa-7-10

PremiumCord Kabel eSATA-eSATA,­ 1m,­ stíněný,­ černý

PremiumCord Kabel eSATA-eSATA, 1m, stíněný, černý

VO: 75 Kč

MO: 75 Kč

Na dotaz