Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 5 (28465 produktů)

BenQ Lampa CSD module pro MX618ST - 5J.J8G05.001

BenQ Lampa CSD module pro MX618ST


BenQ CSD modul pro MX618ST; Náhradní lampa pro projektory MX618ST....

Velkoobchodní cena včetně DPH: 3 651 Kč
Bez DPH: 3 017 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 3 669 Kč
Bez DPH: 3 032 Kč


Katalogové číslo:297504
Výrobce:BENQ
P/N:5J.J8G05.001
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

BenQ CSD modul pro MX618ST
Náhradní lampa pro projektory MX618ST.

Doporučené produkty >>


Solarix pigtail 50/125 LCpc/SCpc MM OM2 1m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM2-1M-D - 70232115

Solarix pigtail 50/125 LCpc/SCpc MM OM2 1m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM2-1M-D

Solarix LC/SC 50/125 1m; Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení

VO: 200 Kč

MO: 201 Kč

Na dotaz

NGS Singerfire mikrofon pro karaoke/ 3m kabel - SINGERFIRE

NGS Singerfire mikrofon pro karaoke/ 3m kabel

NGS SINGERFIRE; Výkonný mikrofon NGS je ideální pro karaoke. Je vybaven 3 m dlouhým kabelem s

VO: 200 Kč

MO: 201 Kč

Skladem na externím skladě

BenQ MW535 WXGA/ DLP projektor/ 3600 ANSI/ 15000:1/ VGA/ HDMI - 9H.JJX77.33E

BenQ MW535 WXGA/ DLP projektor/ 3600 ANSI/ 15000:1/ VGA/ HDMI

BenQ MW535; Projektor s WXGA rozlišením 1280 x 800 px , jasem 3600 ANSI lumenů a kontrastním

VO: 9 541 Kč

MO: 9 588 Kč

Skladem na externím skladě

ELITE SCREENS plátno elektrické motorové 100" (254 cm)/ 16:10/ 134,­6 x 215,­4 cm/ case bílý/ 12" drop/ Fiber Glass - SK100NXW-E12

ELITE SCREENS plátno elektrické motorové 100" (254 cm)/ 16:10/ 134,­6 x 215,­4 cm/ case bílý/ 12" drop/ Fiber Glass

Elite Screens SK100NXWE12; Elektrické motorové plátno s úhlopříčkou 100" a bílou konstrukcí. Plátno

VO: 11 870 Kč

MO: 12 487 Kč

Na dotaz