Vážení zákazníci, vzhledem k opatřením dopravců a v rámci omezení šíření COVID-19 došlo k omezení některých služeb Více informací ZDE

Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 6 (64864 produktů)>Kabely, adaptéry a konektory>Optické Patch kabely>LC - LC

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 3 m  - 85129

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 3 m


Popis
Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot,

Velkoobchodní cena včetně DPH: 245 Kč
Bez DPH: 202 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 247 Kč
Bez DPH: 204 Kč


Katalogové číslo:865947
Výrobce:DeLock
P/N:85129
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka usnadňuje odpojit kabel z panelu, ke kterému je připojeno mnoho dalších kabelů.
Specifikace
• Konektor:
1 x LC Duplex >
1 x LC Duplex
• Multimód OM3 kabel
• Vlákno: 50/125 µm
• Zirkonický keramický kroužek s ochranou krytkou
• Uniboot konektor
• Vysouvací páčka
• Proměnlivá polarita
• Společný vnější plášť
• Průměr kabelu: cca. 3 mm
• Vložený útlum < 0,5 dB
• LS0H (bez halogenů)
• Barva: aqua
• Délka kabelu cca: 3 m
Systémové požadavky
• Jeden volný port LC duplex
Obsah balení
• Optický kabel
Balení
• Poly bag

Doporučené produkty >>


FC-Kabel OM3,­ MMF,­ 10m,­ LC/LC 8Gbit/s - D:FCKAB-OM3-C10L-L

FC-Kabel OM3,­ MMF,­ 10m,­ LC/LC 8Gbit/s

optical multimode- cable (OM3) having LC-LC-connector combination), length 5 moptimized for 8

VO: 592 Kč

MO: 598 Kč

Na dotaz

DIGITUS Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord,­ LC / LC - DK-HD2533-05/3

DIGITUS Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord,­ LC / LC

FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, MM OM3 50/125 µ, 5 m Length 5mDescriptionFO

VO: 181 Kč

MO: 183 Kč

Na dotaz

Lenovo 10m LC-LC OM3 MMF Cable - 00MN511

Lenovo 10m LC-LC OM3 MMF Cable

VO: 591 Kč

MO: 2 177 Kč

Na dotaz

DIGITUS Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord,­ LC / LC - DK-HD2533-01/3

DIGITUS Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord,­ LC / LC

FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, MM OM3 50/125 µ, 1 m Length 1mDescriptionFO

VO: 126 Kč

MO: 128 Kč

Na dotaz