Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 6 (62320 produktů)>Kabely, adaptéry a konektory>Optické Patch kabely>LC - LC

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 3 m  - 85129

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 3 m


Popis
Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot,

Velkoobchodní cena včetně DPH: 229 Kč
Bez DPH: 189 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 230 Kč
Bez DPH: 190 Kč


Katalogové číslo:865947
Výrobce:DeLock
P/N:85129
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka usnadňuje odpojit kabel z panelu, ke kterému je připojeno mnoho dalších kabelů.
Specifikace
• Konektor:
1 x LC Duplex >
1 x LC Duplex
• Multimód OM3 kabel
• Vlákno: 50/125 µm
• Zirkonický keramický kroužek s ochranou krytkou
• Uniboot konektor
• Vysouvací páčka
• Proměnlivá polarita
• Společný vnější plášť
• Průměr kabelu: cca. 3 mm
• Vložený útlum < 0,5 dB
• LS0H (bez halogenů)
• Barva: aqua
• Délka kabelu cca: 3 m
Systémové požadavky
• Jeden volný port LC duplex
Obsah balení
• Optický kabel
Balení
• Poly bag

Doporučené produkty >>


DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­,­ LC (APC) to LC (UPC),­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex,­ Length 7m - DK-293LCA3LC-07

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­,­ LC (APC) to LC (UPC),­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex,­ Length 7m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (UPC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, Length

VO: 202 Kč

MO: 203 Kč

Na dotaz

Digitus Uniboot Patchcable LC to LC OM3 changeable polarization legenth 7 m; 2mm - DK-UB2533-07/3

Digitus Uniboot Patchcable LC to LC OM3 changeable polarization legenth 7 m; 2mm

Uniboot Patchcable LC to LC OM3 changeable polarization legenth 7 m; 2mm

VO: 497 Kč

MO: 499 Kč

Na dotaz

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode OM4 - 50/125 µ,­ Duplex Length 7m - DK-2533-07-4

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode OM4 - 50/125 µ,­ Duplex Length 7m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 7mBest

VO: 244 Kč

MO: 245 Kč

Na dotaz

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 10m Duplex OM3 - 1335

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 10m Duplex OM3

LC-LC Optický patch cord 50/125 10m Duplex OM3

VO: 320 Kč

MO: 322 Kč

Na dotaz