Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 6 (59159 produktů)>Kabely, adaptéry a konektory>Optické Patch kabely>LC - LC

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 1 m  - 85132

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 1 m


Popis
Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot,

Velkoobchodní cena včetně DPH: 190 Kč
Bez DPH: 157 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 191 Kč
Bez DPH: 158 Kč


Katalogové číslo:865948
Výrobce:DeLock
P/N:85132
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka usnadňuje odpojit kabel z panelu, ke kterému je připojeno mnoho dalších kabelů.
Specifikace
• Konektor:
1 x LC Duplex >
1 x LC Duplex
• Multimód OM4 kabel
• Vlákno: 50/125 µm
• Zirkonický keramický kroužek s ochranou krytkou
• Uniboot konektor
• Vysouvací páčka
• Proměnlivá polarita
• Společný vnější plášť
• Průměr kabelu: cca. 3 mm
• Vložený útlum < 0,5 dB
• LS0H (bez halogenů)
• Barva: fialová
• Délka kabelu cca: 1 m
Systémové požadavky
• Jeden volný port LC duplex
Obsah balení
• Optický kabel
Balení
• Poly bag

Doporučené produkty >>


Opticord LC-LC 50/125µ 30m - 11381

Opticord LC-LC 50/125µ 30m

VO: 627 Kč

MO: 630 Kč

Na dotaz

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode,­ OM3,­ 50/125 µ,­ Duplex Length 10m - DK-2533-10/3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode,­ OM3,­ 50/125 µ,­ Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 10mBest

VO: 284 Kč

MO: 285 Kč

Na dotaz

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 10m - DK-2933-10

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 10mBest

VO: 215 Kč

MO: 216 Kč

Na dotaz

Opticord LC-LC 50/125µ 5m - 1133

Opticord LC-LC 50/125µ 5m

VO: 233 Kč

MO: 234 Kč

Na dotaz