Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 6 (61083 produktů)>Kabely, adaptéry a konektory>Optické Patch kabely>LC - LC

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 2 m  - 85128

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 2 m


Popis
Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot,

Velkoobchodní cena včetně DPH: 208 Kč
Bez DPH: 172 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 209 Kč
Bez DPH: 173 Kč


Katalogové číslo:865989
Výrobce:DeLock
P/N:85128
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka usnadňuje odpojit kabel z panelu, ke kterému je připojeno mnoho dalších kabelů.
Specifikace
• Konektor:
1 x LC Duplex >
1 x LC Duplex
• Multimód OM3 kabel
• Vlákno: 50/125 µm
• Zirkonický keramický kroužek s ochranou krytkou
• Uniboot konektor
• Vysouvací páčka
• Proměnlivá polarita
• Společný vnější plášť
• Průměr kabelu: cca. 3 mm
• Vložený útlum < 0,5 dB
• LS0H (bez halogenů)
• Barva: aqua
• Délka kabelu cca: 2 m
Systémové požadavky
• Jeden volný port LC duplex
Obsah balení
• Optický kabel
Balení
• Poly bag

Doporučené produkty >>


DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­,­ LC (APC) to LC (UPC),­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex,­ Length 2m - DK-293LCA3LC-02

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­,­ LC (APC) to LC (UPC),­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex,­ Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (UPC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, Length

VO: 177 Kč

MO: 178 Kč

Na dotaz

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 5 m  - 85135

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 5 m

PopisTento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např.

VO: 295 Kč

MO: 296 Kč

Na dotaz

Fiber cable OM3,­ MMF,­ LC/LC 5m - S26361-F3986-L500

Fiber cable OM3,­ MMF,­ LC/LC 5m

VO: 2 412 Kč

MO: 2 424 Kč

Na dotaz

Digitus Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC Multimode 50/125 a,­ Duplex Length 20m,­ Class OM3 - DK-2533-20/3

Digitus Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC Multimode 50/125 a,­ Duplex Length 20m,­ Class OM3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 a, Duplex Length 20m, Class OM3

VO: 528 Kč

MO: 531 Kč

Na dotaz