Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 6 (60506 produktů)>Kabely, adaptéry a konektory>Optické Patch kabely>LC - LC

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 10 m  - 85131

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 10 m


Popis
Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot,

Velkoobchodní cena včetně DPH: 380 Kč
Bez DPH: 314 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 382 Kč
Bez DPH: 316 Kč


Katalogové číslo:865990
Výrobce:DeLock
P/N:85131
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka usnadňuje odpojit kabel z panelu, ke kterému je připojeno mnoho dalších kabelů.
Specifikace
• Konektor:
1 x LC Duplex >
1 x LC Duplex
• Multimód OM3 kabel
• Vlákno: 50/125 µm
• Zirkonický keramický kroužek s ochranou krytkou
• Uniboot konektor
• Vysouvací páčka
• Proměnlivá polarita
• Společný vnější plášť
• Průměr kabelu: cca. 3 mm
• Vložený útlum < 0,5 dB
• LS0H (bez halogenů)
• Barva: aqua
• Délka kabelu cca: 10 m
Systémové požadavky
• Jeden volný port LC duplex
Obsah balení
• Optický kabel
Balení
• Poly bag

Doporučené produkty >>


DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode OM4 - 50/125 µ,­ Duplex Length 1m - DK-2533-01-4

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode OM4 - 50/125 µ,­ Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1mBest

VO: 145 Kč

MO: 146 Kč

Na dotaz

Digitus Uniboot Patchcable LC to LC OM4 changeable polarization legenth 5m; 2mm - DK-UB2533-05-4

Digitus Uniboot Patchcable LC to LC OM4 changeable polarization legenth 5m; 2mm

Uniboot Patchcable LC to LC OM4 changeable polarization legenth 5m; 2mm

VO: 472 Kč

MO: 475 Kč

Na dotaz

Opticord LC-LC 62,­5/125µ 5m - 1233

Opticord LC-LC 62,­5/125µ 5m

VO: 171 Kč

MO: 172 Kč

Na dotaz

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­,­ LC (APC) to LC (APC),­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 2m - DK-293LCA3LCA-02

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­,­ LC (APC) to LC (APC),­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (APC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length

VO: 212 Kč

MO: 213 Kč

Na dotaz