Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 6 (61353 produktů)>Kabely, adaptéry a konektory>Optické Patch kabely>LC - LC

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 2 m  - 85133

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 2 m


Popis
Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot,

Velkoobchodní cena včetně DPH: 217 Kč
Bez DPH: 179 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 218 Kč
Bez DPH: 180 Kč


Katalogové číslo:866032
Výrobce:DeLock
P/N:85133
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka usnadňuje odpojit kabel z panelu, ke kterému je připojeno mnoho dalších kabelů.
Specifikace
• Konektor:
1 x LC Duplex >
1 x LC Duplex
• Multimód OM4 kabel
• Vlákno: 50/125 µm
• Zirkonický keramický kroužek s ochranou krytkou
• Uniboot konektor
• Vysouvací páčka
• Proměnlivá polarita
• Společný vnější plášť
• Průměr kabelu: cca. 3 mm
• Vložený útlum < 0,5 dB
• LS0H (bez halogenů)
• Barva: fialová
• Délka kabelu cca: 2 m
Systémové požadavky
• Jeden volný port LC duplex
Obsah balení
• Optický kabel
Balení
• Poly bag

Doporučené produkty >>


FC cable SMF,­ 10m,­ LC/LC - D:FCKAB-SM-C10L-L

FC cable SMF,­ 10m,­ LC/LC

optical singlemode- cable (9um) having LC-LC-connector combination), length 10 m

VO: 1 900 Kč

MO: 1 909 Kč

Na dotaz

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 3 m  - 85129

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 3 m

PopisTento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např.

VO: 232 Kč

MO: 233 Kč

Na dotaz

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode,­ OM3,­ 50/125 µ,­ Duplex Length 2m - DK-2533-02/3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode,­ OM3,­ 50/125 µ,­ Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m, Class OM3 • LC / LC

VO: 159 Kč

MO: 159 Kč

Na dotaz

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 2 m  - 85084

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 2 m

PopisTento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např.

VO: 196 Kč

MO: 197 Kč

Na dotaz