Vážení zákazníci, vzhledem k opatřením dopravců a v rámci omezení šíření COVID-19 došlo k omezení dodacích, reklamačních a platebních podmínek Více informací ZDE

Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 6 (63793 produktů)>Kabely, adaptéry a konektory>Optické Patch kabely>LC - LC

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 2 m  - 85133

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 2 m


Popis
Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot,

Velkoobchodní cena včetně DPH: 232 Kč
Bez DPH: 192 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 232 Kč
Bez DPH: 192 Kč


Katalogové číslo:866032
Výrobce:DeLock
P/N:85133
Záruka:744
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka usnadňuje odpojit kabel z panelu, ke kterému je připojeno mnoho dalších kabelů.
Specifikace
• Konektor:
1 x LC Duplex >
1 x LC Duplex
• Multimód OM4 kabel
• Vlákno: 50/125 µm
• Zirkonický keramický kroužek s ochranou krytkou
• Uniboot konektor
• Vysouvací páčka
• Proměnlivá polarita
• Společný vnější plášť
• Průměr kabelu: cca. 3 mm
• Vložený útlum < 0,5 dB
• LS0H (bez halogenů)
• Barva: fialová
• Délka kabelu cca: 2 m
Systémové požadavky
• Jeden volný port LC duplex
Obsah balení
• Optický kabel
Balení
• Poly bag

Doporučené produkty >>


OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 20m - 1137

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 20m

Optický kabel duplexní LC-LC 50/125µ 20m

VO: 395 Kč

MO: 395 Kč

Na dotaz

Delock Optický kabel LC > LC Multimód OM5 Uniboot 2 m - 85689

Delock Optický kabel LC > LC Multimód OM5 Uniboot 2 m

PopisTento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např.

VO: 321 Kč

MO: 321 Kč

Na dotaz

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 10 m  - 85136

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 10 m

PopisTento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např.

VO: 456 Kč

MO: 456 Kč

Na dotaz

Lenovo 1m LC-LC OM3 MMF Cable - 00MN502

Lenovo 1m LC-LC OM3 MMF Cable

VO: 317 Kč

MO: 756 Kč

Na dotaz