Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 6 (60708 produktů)>Kabely, adaptéry a konektory>Optické Patch kabely>LC - LC

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 2 m  - 85133

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 2 m


Popis
Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot,

Velkoobchodní cena včetně DPH: 215 Kč
Bez DPH: 178 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 216 Kč
Bez DPH: 179 Kč


Katalogové číslo:866032
Výrobce:DeLock
P/N:85133
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka usnadňuje odpojit kabel z panelu, ke kterému je připojeno mnoho dalších kabelů.
Specifikace
• Konektor:
1 x LC Duplex >
1 x LC Duplex
• Multimód OM4 kabel
• Vlákno: 50/125 µm
• Zirkonický keramický kroužek s ochranou krytkou
• Uniboot konektor
• Vysouvací páčka
• Proměnlivá polarita
• Společný vnější plášť
• Průměr kabelu: cca. 3 mm
• Vložený útlum < 0,5 dB
• LS0H (bez halogenů)
• Barva: fialová
• Délka kabelu cca: 2 m
Systémové požadavky
• Jeden volný port LC duplex
Obsah balení
• Optický kabel
Balení
• Poly bag

Doporučené produkty >>


HP 1m Multi-mode OM3 LC/ LC FC Cable - AJ834A

HP 1m Multi-mode OM3 LC/ LC FC Cable

Délka: 1 MRozhraní:1. Konektor: LC Male2. Konektor: LC MaleZáruka: 36 měsíců

VO: 1 141 Kč

MO: 1 147 Kč

Na dotaz

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode OM4 - 50/125 µ,­ Duplex Length 3m - DK-2533-03-4

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode OM4 - 50/125 µ,­ Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 3mBest

VO: 172 Kč

MO: 173 Kč

Na dotaz

Opticord LC-LC 62,­5/125µ 45m - 12386

Opticord LC-LC 62,­5/125µ 45m

100m

VO: 1 621 Kč

MO: 1 630 Kč

Na dotaz

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­,­ LC (APC) to LC (APC),­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 2m - DK-293LCA3LCA-02

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­,­ LC (APC) to LC (APC),­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (APC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length

VO: 213 Kč

MO: 214 Kč

Na dotaz