Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 6 (62818 produktů)>Kabely, adaptéry a konektory>Optické Patch kabely>LC - LC

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 1 m  - 85127

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 1 m


Popis
Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot,

Velkoobchodní cena včetně DPH: 187 Kč
Bez DPH: 155 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 188 Kč
Bez DPH: 155 Kč


Katalogové číslo:866044
Výrobce:DeLock
P/N:85127
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka usnadňuje odpojit kabel z panelu, ke kterému je připojeno mnoho dalších kabelů.
Specifikace
• Konektor:
1 x LC Duplex >
1 x LC Duplex
• Multimód OM3 kabel
• Vlákno: 50/125 µm
• Zirkonický keramický kroužek s ochranou krytkou
• Uniboot konektor
• Vysouvací páčka
• Proměnlivá polarita
• Společný vnější plášť
• Průměr kabelu: cca. 3 mm
• Vložený útlum < 0,5 dB
• LS0H (bez halogenů)
• Barva: aqua
• Délka kabelu cca: 1 m
Systémové požadavky
• Jeden volný port LC duplex
Obsah balení
• Optický kabel
Balení
• Poly bag

Doporučené produkty >>


DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­,­ LC (APC) to LC (UPC),­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex,­ Length 10m - DK-293LCA3LC-10

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­,­ LC (APC) to LC (UPC),­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex,­ Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (UPC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, Length

VO: 221 Kč

MO: 222 Kč

Na dotaz

Lenovo 5m LC-LC OM3 MMF Cable - 00MN508

Lenovo 5m LC-LC OM3 MMF Cable

VO: 393 Kč

MO: 1 603 Kč

Na dotaz

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 5 m  - 85086

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 5 m

PopisTento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např.

VO: 223 Kč

MO: 224 Kč

Na dotaz

Lenovo 5m LC-LC OM4 MMF Cable - 4Z57A10848

Lenovo 5m LC-LC OM4 MMF Cable

VO: 1 372 Kč

MO: 1 815 Kč

Na dotaz