Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 6 (60506 produktů)>Kabely, adaptéry a konektory>Optické Patch kabely>LC - LC

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 1 m  - 85127

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 1 m


Popis
Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot,

Velkoobchodní cena včetně DPH: 184 Kč
Bez DPH: 152 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 185 Kč
Bez DPH: 153 Kč


Katalogové číslo:866044
Výrobce:DeLock
P/N:85127
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka usnadňuje odpojit kabel z panelu, ke kterému je připojeno mnoho dalších kabelů.
Specifikace
• Konektor:
1 x LC Duplex >
1 x LC Duplex
• Multimód OM3 kabel
• Vlákno: 50/125 µm
• Zirkonický keramický kroužek s ochranou krytkou
• Uniboot konektor
• Vysouvací páčka
• Proměnlivá polarita
• Společný vnější plášť
• Průměr kabelu: cca. 3 mm
• Vložený útlum < 0,5 dB
• LS0H (bez halogenů)
• Barva: aqua
• Délka kabelu cca: 1 m
Systémové požadavky
• Jeden volný port LC duplex
Obsah balení
• Optický kabel
Balení
• Poly bag

Doporučené produkty >>


Opticord LC-LC 62,­5/125µ Xm délka na přání - 1234

Opticord LC-LC 62,­5/125µ Xm délka na přání

7m

VO: 1 621 Kč

MO: 1 630 Kč

Na dotaz

Delock Optický kabel LC > LC Multimód OM5 Uniboot 10 m - 85692

Delock Optický kabel LC > LC Multimód OM5 Uniboot 10 m

PopisTento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např.

VO: 874 Kč

MO: 878 Kč

Na dotaz

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 1 m  - 85132

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 1 m

PopisTento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např.

VO: 188 Kč

MO: 189 Kč

Na dotaz

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode,­ OM3,­ 50/125 µ,­ Duplex Length 5m - DK-2533-05/3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode,­ OM3,­ 50/125 µ,­ Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m, Class OM3• LC / LC

VO: 202 Kč

MO: 203 Kč

Na dotaz