Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 6 (62320 produktů)>Kabely, adaptéry a konektory>Optické Patch kabely>LC - LC

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 1 m  - 85127

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 1 m


Popis
Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot,

Velkoobchodní cena včetně DPH: 187 Kč
Bez DPH: 155 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 187 Kč
Bez DPH: 155 Kč


Katalogové číslo:866044
Výrobce:DeLock
P/N:85127
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka usnadňuje odpojit kabel z panelu, ke kterému je připojeno mnoho dalších kabelů.
Specifikace
• Konektor:
1 x LC Duplex >
1 x LC Duplex
• Multimód OM3 kabel
• Vlákno: 50/125 µm
• Zirkonický keramický kroužek s ochranou krytkou
• Uniboot konektor
• Vysouvací páčka
• Proměnlivá polarita
• Společný vnější plášť
• Průměr kabelu: cca. 3 mm
• Vložený útlum < 0,5 dB
• LS0H (bez halogenů)
• Barva: aqua
• Délka kabelu cca: 1 m
Systémové požadavky
• Jeden volný port LC duplex
Obsah balení
• Optický kabel
Balení
• Poly bag

Doporučené produkty >>


 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 10 m  - 85087

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 10 m

PopisTento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např.

VO: 269 Kč

MO: 271 Kč

Na dotaz

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­,­ LC (APC) to LC (APC),­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 5m - DK-293LCA3LCA-05

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­,­ LC (APC) to LC (APC),­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (APC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length

VO: 234 Kč

MO: 235 Kč

Na dotaz

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode,­ OM2,­ 50/125 µ,­ Duplex Length 1m - DK-2533-01

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode,­ OM2,­ 50/125 µ,­ Duplex Length 1m

Fiber Optic Patch Cable, LC to LC,Multimode 50/125 µ, Duplex, Length 1MLC to LC maleEthernet up to

VO: 123 Kč

MO: 124 Kč

Na dotaz

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 7m - 1134

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 7m

VO: 263 Kč

MO: 264 Kč

Na dotaz