Vážení zákazníci, z důvodu probíhající inventury můžou být některé objednávky vyřizovány s malým zpožděním. Za případné nepříjemnosti se omlouváme.

Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 6 (58094 produktů)>Kabely, adaptéry a konektory>Optické Patch kabely>LC - LC

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 5 m  - 85130

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 5 m


Popis
Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot,

Velkoobchodní cena včetně DPH: 274 Kč
Bez DPH: 226 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 275 Kč
Bez DPH: 227 Kč


Katalogové číslo:866045
Výrobce:DeLock
P/N:85130
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka usnadňuje odpojit kabel z panelu, ke kterému je připojeno mnoho dalších kabelů.
Specifikace
• Konektor:
1 x LC Duplex >
1 x LC Duplex
• Multimód OM3 kabel
• Vlákno: 50/125 µm
• Zirkonický keramický kroužek s ochranou krytkou
• Uniboot konektor
• Vysouvací páčka
• Proměnlivá polarita
• Společný vnější plášť
• Průměr kabelu: cca. 3 mm
• Vložený útlum < 0,5 dB
• LS0H (bez halogenů)
• Barva: aqua
• Délka kabelu cca: 5 m
Systémové požadavky
• Jeden volný port LC duplex
Obsah balení
• Optický kabel
Balení
• Poly bag

Doporučené produkty >>


DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­,­ LC (APC) to LC (APC),­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 5m - DK-293LCA3LCA-05

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­,­ LC (APC) to LC (APC),­ Singlemode,­ OS1,­ 09/125 µ,­ Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (APC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length

VO: 235 Kč

MO: 236 Kč

Na dotaz

Opticord LC-LC Optický patch cord 50/125 1m OM4 Duplex - 0931

Opticord LC-LC Optický patch cord 50/125 1m OM4 Duplex

LC-LC Optický patch cord 50/125 2m OM4 Duplex

VO: 281 Kč

MO: 283 Kč

Na dotaz

Fiber cable OM3,­ MMF,­ LC/LC 5m - S26361-F3986-L500

Fiber cable OM3,­ MMF,­ LC/LC 5m

VO: 2 351 Kč

MO: 2 363 Kč

Na dotaz

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode,­ OM3,­ 50/125 µ,­ Duplex Length 1m - DK-2533-01/3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,­ LC to LC,­ Multimode,­ OM3,­ 50/125 µ,­ Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 1mBest

VO: 142 Kč

MO: 142 Kč

Na dotaz