Měníme se pro Vás, na trhu jsme již 15 let

Kontaktujte nás: +420 777 742 590 Pondělí - pátek od 9.00 do 17.00

ITAGE.cz>Sklad 3 (184866 produktů)>Chytrá elektronika>Nositelná elektronika>Zařízení - Hodinky

Garmin GPS sportovní hodinky D2 Charlie Optic - 010-01733-31

Garmin GPS sportovní hodinky D2 Charlie Optic


Velkoobchodní cena včetně DPH: 22 161 Kč
Bez DPH: 18 315 Kč

Maloobchodní cena včetně DPH: 22 271 Kč
Bez DPH: 18 406 Kč


Katalogové číslo:945715
Výrobce:Garmin
P/N:010-01733-31
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Na dotaz

Množství:

Tisk
 

Detail zboží

Související produkty

Garmin D2 Charlie Optic


Chytré, multisportovní GPS hodinky s leteckými funkcemi a mapami.
* letecké mapy s vyznačenými letišti, silnicemi, městy, vodními plochami atd.
* příjem signálu GPS a GLONASS
* korigovatelný barometrický výškoměr, 3-osý kompas a gyroskop
* celosvětová databáze letišť s důležitými informacemi (frekvence, runwaye a další)
* vyhrazené tlačítko Direct-to (směřovat k) a Nearest (nejbližší)
* automatická Start/Stop funkce pro záznam letu a letových parametrů
* časová pásma Zulu/UTC
* možnost přenosu letových plánů z aplikace Garmin Pilot
* globální informace o počasí, NEXRAD, METAR, TAF
* optický snímač srdečního tepu
* smart notifikace
* sledování denní aktivity a multisportovní profily aktivit
* safírové sklíčko
* snadno a rychle vyměnitelné QuickFit řemínky
* využitelná vnitřní paměť 16GB
* konektivita: USB, WiFi, Bluetooth, ANT+
* vodotěsné do 10 ATM
D2 Charlie jsou chytré GPS hodinky pro běžné každodenní nošení i pro sport, které díky svým přidaným funkcím ocení zejména (ale nejen) letečtí piloti. Vycházejí z konceptu hodinek fenix5X, od kterých si přinášejí to nejlepší v podobě profilů pro celou řadu sportů jako např. golf, plavání, cyklistiku, běh, lyžování a mnohé další. Jsou rovněž vybaveny mapami, v tomto případě leteckými, avšak do paměti hodinek je možné dohrát i další mapy umožňující navigaci (například topografické pro pěší turistiku). Součástí konstrukce hodinek je i optický snímač, který měří Váš srdeční tep po celou dobu, kdy máte hodinky na ruce. Samozřejmostí je i možnost spárování hodinek s chytrým mobilním telefonem, díky čemuž uvidíte přímo na hodinkách příchozí SMS zprávy a volání, na které Vás upozorní i vibracemi. Vzhled hodinek si můžete doladit výměnnými řemínky, které stačí jednoduše a rychle nacvaknout, k dispozici jsou v různých barvách a materiálech (kovové, kožené či silikonové).

Klíčové vlastnosti:


Letecké funkce
Největší změnou oproti předchozímu modelu hodinek D2 jsou letecké mapy zobrazované přímo na displeji hodinek. Mapy jsou plně barevné, plynule pohyblivé, z vyznačenými letišti, vodními plochami, hlavními silničními tahy, názvy měst apod.
Dále hodinky nabízí celosvětovou databázi letišť s důležitými informacemi o ranvejích a komunikačních frekvencích. Tato databáze je nyní Lifetime, to znamená, že pravidelné aktualizace jsou celoživotně zdarma.
S pomocí funkce Direct-to se můžete navigovat buď k jakémukoliv bodu z databáze, zadaným souřadnicím nebo k vlastním waypointům. Ty lze vytvářet spolu s letovými plány v aplikaci Garmin Pilot, kterou máte možnost si vyzkoušet v bezplatné zkušební trial verzi.
V případě nouze je k dispozici také funkce a Nearest, ta vyhledá a zobrazí nejbližší letiště, na které se můžete nechat navést, bude-li potřeba z naléhavých důvodů rychle přistát (technická závada, nepřízeň počasí, zdravotní obtíže...).
Při bezdrátovém Bluetooth propojení s chytrým mobilním telefonem jsou k dispozici komplexní data s informacemi o počasí. Nechybí ani data pro NEXRAD (meteorologický radar zobrazovaný přímo na mapě), METAR či TAF.
Mezi jinými profily aktivit naleznete též záznam letu, hodinky vám tak zaznamenají trasu, zobrazí aktuální rychlost, nadmořskou výšku, vertikální rychlost stoupání či klesání, směr pohybu a směr k cíli, vzdálenost a další.
V neposlední řadě si můžete nastavit alarm na nadmořskou výšku či hladinu okolního kyslíku.
Sportovní funkce
Pokud zrovna nesedíte v kokpitu letadla a máte rádi aktivní trávení volného času, stanou se hodinky vaším společníkem i trenérem pro celou řadu sportovních aktivit. K dispozici jsou profily např. pro golf, plavání v bazénu i na otevřené vodě, běh, cyklistiku, sjezdové i běžecké lyžování, snowboarding, veslování a pádlování, chůzi a turistiku, horolezectví, silový trénink, kardio, multisport (triatlon, duatlon a jiné). V kombinaci s měřením srdečního tepu jsou hodinky schopny vyhodnotit vámi podaný výkon, doporučit dobu regenerace a přehledně ukázat jak se zlepšuje vaše fyzická výkonnost. Umožňují též bezdrátové spárování s celou řadou externích snímačů a zařízení, např. se snímači rychlosti a kadence a s wattmetry pro cyklistiku, s cyklistickým radarem a svítilnami, hrudními pásy se snímači tepu a měřením běžecké dynamiky a s teplotními čidly Tempe. Záznamy aktivit si můžete přenášet do PC nebo mobilního telefonu do bezplatné aplikace Garmin Connect a Garmin Connect Mobile. Z té si také můžete stahovat mapy golfových hřišť, kterých je pokryto více než 40.000 po celém světě a aktualizace jsou k dispozici zdarma.
Záznam celodenní aktivity a srdečního tepu
Hodinky zvládnou měřit i vaši fitness aktivitu a zaznamenat celodenní počty nachozených kroků a vzdálenosti, vystoupaných pater, spálených kalorií a minut intenzivního pohybu, během spánku vyhodnotí kvalitu spánku včetně grafu se spánkovými cykly. Díky zabudovanému optickému snímači měří také celodenní hodnoty srdečního tepu. Je tak jen na vás, zda chcete mít přehled o svém zdravém pohybu a nechat se případně upozornit na delší neaktivitu a motivovat se k pohybu.
Vzhled a rozšíření
Stejně jako pro hodinky fenix a další hodinky Garmin, i pro D2 Charlie je možné si stáhnout a přizpůsobit vzhled prostřednictvím webové platformy Connect IQ, kde si můžete vybrat z množství existujících a stále vznikajících vzhledů hodinek, užitečných widgetů a profilů aktivit.
Samotný fyzický vzhled hodinek je možné přizpůsobit výběrem z celé řady výměnných řemínků, které jsou k dostání v mnoha barevných provedeních a z různých materiálů: kovové (ocel či titan), kožené, silikonové či nylonové. Řemínky mají navíc systém uchycení QuickFit, který umožňuje rychlou výměnu pouhým vycvaknutím a nacvaknutím, bez použití jakéhokoliv náčiní. Během pár vteřin si tak výměnou řemínku přizpůsobíte vzhled pro jakoukoliv příležitest (do práce, do společnosti, na sport).

Doporučené produkty >>


Garmin GPS sportovní hodinky Forerunner 25,­ LG,­ Black/Blue,­ GPS,­  EU - 010-01353-11

Garmin GPS sportovní hodinky Forerunner 25,­ LG,­ Black/Blue,­ GPS,­ EU

Garmin Forerunner 25 patří vůbec k nejmenším a nejlevnějším GPS hodinkám na trhu. Ppoužívá

VO: 3 155 Kč

MO: 3 171 Kč

Na dotaz

Garmin GPS sportovní hodinky fenix5 Plus Sapphire Black,­ černý řemínek,­ Performer TRI Bundle - 020-00278-08

Garmin GPS sportovní hodinky fenix5 Plus Sapphire Black,­ černý řemínek,­ Performer TRI Bundle

Garmin fenix5 Plus Sapphire Black, Black Band, Performer TRI BundleNová vylepšená řada všestranných

VO: 20 779 Kč

MO: 20 883 Kč

Na dotaz

Suunto Spartan Sport Wrist HR Blue + HR Belt - SS023365000

Suunto Spartan Sport Wrist HR Blue + HR Belt

VO: 13 380 Kč

MO: 13 447 Kč

Na dotaz